هدر موبایل
1389/04/09 11:07:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سروری خبر داد:

جلسه‌ ویژه مجمع شهر تهران با رئیس اوقاف برای بررسی مشکلات وقف

**دبیر مجمع نمایندگان شهر تهران از تشکیل جلسه ویژه این مجمع با رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه برای بررسی مشکلات پیرامونی وقف خبر داد.

پرویز سروری نماینده مردم تهران و دبیر مجمع نمایندگان شهر تهران در گفت‌وگو با فارس با اشاره به مشکلات موجود پیرامون وقف، گفت: در رابطه با وقف قرار است که جلسه‌ای مفصل با حجت‌الاسلام محمدی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه داشته و مشکلات وقف را بنابر اهمیت موضوع بررسی کنیم.

وی افزود: در حال حاضر مشغول انجام هماهنگی‌های لازم برای تشکیل این جلسه هستیم و احتمالا این جلسه در نشست بعدی مجمع برگزار خواهد شد.

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به اینکه قصد داریم جلسه‌ای ویژه برای حل مشکلات پیرامونی وقف تشکیل دهیم، تصریح کرد: این جلسه به میزبانی مجمع نمایندگان شهر تهران برگزار خواهد شد؛ ما در تهران مناطقی داریم که مسئولان آن مناطق به شدت خواستار جلساتی هستند که راهکاریی برای وقف ایجاد شود البته با این‌گونه موضوعات بیشتر در مناطق حاشیه‌ای مواجه هستیم.

سروری ادامه داد: بررسی‌هایی هم از سوی نمایندگان درباره مشکلات وقف انجام شده ولی نیاز بود که با مسئولان سازمان اوقاف هم در این باره جلساتی داشته و نظرات آنها را شنیده و راه‌هایی که بتوانیم به نقطه نظر مشترک برسیم، تعیین شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet