هدر موبایل
1389/04/09 11:14:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
غفوری‌فرد:

منزوی کردن یاران حقیقی امام و انقلاب از صحنه، برخلاف مصالح کشور است

**یک نماینده اصولگرا مجلس شورای اسلامی گفت: هر حرکت و سخنی که موجب انشقاق بین یاران حقیقی انقلاب و نظام شود و علاقمندان به این نظام را دلسرد کرده و موجب شود که این افراد از صحنه انقلاب کنار بکشند و منزوی شوند برخلاف مصالح کشور است.

حسن غفوری‌فرد در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در جمع اساتید بسیجی عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب همیشه منادی وحدت در جامعه بودند و فراتر از این به انسجام ملی و وحدت اسلامی همواره تاکید داشته و دارند.

نماینده تهران در مجلس با بیان این‌که ایشان در شرایط فعلی کشور با تشخیص درست، مبرم‌ترین نیاز را با توجه به خباثت دشمنان و عوامل نفوذی داخلی وحدت دانستند،افزود: بر این اساس هر صحبت و عملی که یاران واقعی امام را از صحنه منزوی کند و به صفوف یکپارچه ملت لطمه وارد کند و به اهداف دهه‌ی پیشرفت و عدالت ضربه بزند، مردود است.

غفوری‌فرد با اشاره به بخش دیگری از فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر این‌که افرادی که مجاهدت ومبارزه بیشتری در دوران انقلاب داشته‌اند، نمی‌توانند به این بهانه با افراد دیگری که به زعم آنها پایین‌تر هستند، هر گونه که می‌خواهند رفتار کرده و سخن بگویند، گفت: ممکن است در دوران انقلاب افرادی باشند که سابقه‌ی مجاهدت بیشتری داشته باشند و در دوران جنگ از لحاظ مدیریتی و مبارزاتی بالاتر باشند. اما این افراد نباید خود را از سایرین برتر بدانند و خدمات دیگران را پایین بیاورند.

به گفته این عضو کمیسیون انرژی مجلس نباید کسانی که در دوران انقلاب سرداران قافله بوده‌اند با عده‌ای که طبیعتا در عقبه آنها قرار داشتند، از دید بالا بنگرند؛ چرا که این مساله موجب انشقاق در جامعه شده و دلسردی را برای دسته دوم به وجود می‌آورد.

غفوری فرد با تاکید بر این که باید از همه امکانات و ظرفیت‌ها برای ایجاد اتحاد وانسجام در جامعه استفاده کرد در پایان گفت‌وگوی خود با ایسنا خاطرنشان کرد که رسیدن به پیشرفت و عدالت تنها در گرو طی این روند است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet