ایام محرم 1398
1389/04/09 11:16:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده کلیبر:

جایگاه مناطق آزاد در برنامه پنجم توسعه مناسب است

**نماینده کلیبر در مجلس گفت: در قانون برنامه پنجم توسعه پیش بینی های مناسب و خوبی برای ارتقای جایگاه مناطق آزاد در اقتصاد کشور صورت گرفته است.

به گزارش ایسنا، ارسلان فتحی پور در نشست مشترک مدیران و مسوولان شهرستان کلیبر و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس با بیان این مطلب، افزود: سرعت آماده سازی طرح ها و نقشه‌های فاز اول محدوده منطقه آزاد ارس قابل تقدیر است.

وی افزود: مردم بخش جانانلو و خدآفرین آمادگی کامل دارند تا در پیشرفت و آبادانی منطقه آزاد ارس همکاری کنند.

وی با اشاره به اهمیت حمایت‌های مردمی در روند کارهای اجرایی و عمرانی گفت: مردم به عنوان سرمایه اصلی نظام همواره همراه و همدل با طرح های عمرانی و توسعه‌ای هستند.

وی گفت: خوشبختانه در حال حاضر شاهد اتحاد، همدلی و اتفاق نظر در بین مردم محدوده منطقه آزاد ارس برای جذب سرمایه گذاری هستیم.

فتحی پور با اشاره به جایگاه منطقه آزاد ارس در شتاب بخشی به توسعه شهرستان کلیبر گفت: در قانون برنامه پنجم توسعه پیش بینی های مناسب و خوبی برای ارتقای جایگاه مناطق آزاد در اقتصاد کشور صورت گرفته است.

امام جمعه شهرستان کلیبر نیز در این نشست ضمن تقدیر از همکاری خوب مردم و مسوولان گفت: آینده نگری در مطالعات طرح‌های عمرانی موجبات آرامش خیال آیندگان را فراهم می کند.

موسوی افزود: اقدامات صورت گرفته در منطقه آزاد ارس موجب پیشی گرفتن این منطقه از سایر مناطق آزاد کشور شده است.

بنابرگزارش ایسنا، رنجبر مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس نیز در این نشست با اشاره به جایگاه مناطق آزاد در توسعه اقتصاد کشور گفت: طرح محدوده منطقه آزاد ارس محدود به حوزه خاصی نیست و تمام تلاش سازمان منطقه آزاد ارس ایجاد امکانات و زیرساخت ها برای جذب سرمایه گذاری می باشد.

وی گفت: منطقه آزاد ارس بعنوان سازمان تسهیل کننده جذب سرمایه گذاری همه تلاش خود را برای جذب سرمایه گذاری در محدوده کلیبر منطقه آزاد ارس انجام داده است.

وی افزود: با افزایش جذب سرمایه گذار و حمایت مسوولان و مردم شاهد رفاه حال بیشتر مردم منطقه خواهیم بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet