خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1389/04/09 11:21:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رییس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه:

مشکل بیکاری با حرف زدن حل نمی‌شود

**رییس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: این‌که برخی کشورها بگویند می خواهیم ایران را - که دارای پنجمین ذخایر نفت جهان است- تحریم بنزین کنیم، هم خنده دار است و هم باید به حال صنعتمان گریست.

به گزارش ایسنا، سید جواد زمانی در همایش گرامیداشت روز صنعت و معدن اظهار داشت: با وجود تمام نعمت‌های خدادادی، هنوز در بخش صنعت به جایگاه مناسبی نرسیده‌ایم.

زمانی با بیان این‌که 15 سال دیگر به پایان زمان ترسیم شده برای چشم انداز 20 ساله کشور می رسیم، آیا با این روند به آن اهداف خواهیم رسید؟ گفت: امروز زمان تعارف نیست. نتیجه تعارف و تجلیل بی مورد، کشوری می‌شود که نفت و گاز دارد و از تحریم بنزین تهدیدش می کنند.

نماینده کنگاور، صحنه و هرسین در ادامه با بیان این‌که یکی از مشکلات کشور بیکاری است، گفت: با حرف زدن و سخن گفتن مشکل بیکاری حل نمی شود، با استخدام دولتی هم مشکل بیکاری مرتفع نمی شود، چاره حل مشکل بیکاری انجام سرمایه گذاری است که متاسفانه در کشور ما موانع بسیاری فرا روی سرمایه گذاران است و نتیجه این می شود که سرمایه گذاران زمین کویری دبی را برای سرمایه گذاری به ایران ترجیح می دهند و دلیل آن هم سهولت در سرمایه گذاری در این کشور است.

زمانی افزود: اگر خواهان حل مشکل بیکاری در کشور هستیم باید موانع فرا روی سرمایه گذاران را از بین ببریم.

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان این‌که بیشترین صادرات کشور به عراق از طریق مرزهای استان کرمانشاه صورت گرفته، گفت: این امر نشانگر قابلیت‌های این استان است، لذا بر همه مدیران و نمایندگان استان واجب است تلاش کنیم سهم بیشتری از بازار عراق بدست آوریم.

زمانی در ادامه با انتقاد از برخی سیاست بازی‌ها، گفت: آنچه کرمانشاه را عقب انداخته سیاست بازی است، اما به مردم اطمینان می دهم اکثریت نمایندگان استان بدنبال آن هستند این سیاست بازی‌ها را کنار گذاشته و در پی حل مشکلات باشند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet