عید سعید فطر
1389/04/09 16:22:00
سرویس اقتصادی
عزت الله اکبری:

نباید اصل اجرای هدفمندکردن یارانه‌ها زیر بار روانی افزایش قیمت‌ها له شود

**عضو کمیسیون صنایع و معادن با اشاره به تاثیر گذاری فضای روانی در فعالیت‌های اقتصادی گفت: باید زمان اعلام قیمت حامل‌های انرژی به زمان اجرای هدفمندی نزدیک باشد تا اصل موضوع هدفمندی زیر بار روانی افزایش قیمت‌ها له نشود.

عزت الله اکبری نماینده مردم قائم شهر و سوادکوه در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت گفت: در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها باید جنبه های روانی اجرای این قانون مراعات شود تا سایر جنبه های اجرای این قانون تحت تاثیر بار روانی حاصل از افزایش قیمت ها قرار نگیرد.

عضو کمیسیون صنایع مجلس همچنین تصریح کرد: دولت باید همه جنبه های اجرای چنین قانونی را مد نظر داشته و آیین نامه اصولی برای این قانون تدوین کند.

وی در مورد چگونگی اعلام قیمت حامل های سوخت نیز گفت: زمان اعلام قیمت حامل های سوخت باید نزدیک به زمان اجرای قانون هدفمندی باشد تا بار روانی منفی در میان مردم ایجاد نکند.

وی با اشاره به این مطلب که اجرای این قانون باید به دور از اختلاف نظرهای موجود صورت گیرد گفت: اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها یک اراده ملی است که برای موفقیت انجام آن تمام مدیران نظام از نماینده گرفته تا وزیر و رییس جمهور و مردم  درگیر خواهند شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet