آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده تربت حیدریه:

بی‌رغبتی شرکتهای خصوصی برای دریافت سهام‌های دولتی

سرویس اقتصادی
**محمد علی رضایی تاکید کرد: بیشتر سهام شرکت‌های دولتی به نهادهای عمومی و 10 درصد به بخش خصوصی واگذار شده اند؛ این درحالی است که شرکت‌های خصوصی از دریافت سهام شرکت‌های دولتی استقبال نمی‌کنند.
چهارشنبه 9 تیر 1389 ساعت 16:29

محمد علی رضایی عضو کمیسیون ویژه نظارت و پیگیری اصل 44 در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت گفت: اینکه کمتر از 10 درصد شرکتهای دولتی به بخش خصوصی واگذار شده به این معنا نیست که 90 درصد دیگر واگذار نشده است.

نماینده تربت حیدریه با بیان اینکه باید کاری کرد تا شرکتهای خصوصی به خرید سهام دولتی گرایش پیدا کنند افزود: باید موانعی که بر سر راه خصوصی سازی وجود دارد رفع شود تا افراد حقیقی و حقوقی برای مشارکت ترغیب شوند.

محمد علی رضایی ادامه داد: بنده به عنوان عضو کمیسیون اصل 44 اعتقاد دارم بسترها برای واگذاری سهام شرکتهای دولتی به بخش خصوصی آماده نیست و برای ورود بخش خصوصی به این عرصه باید موانع قانونی رفع شده و قوانینی که این امر را تسهیل می کند تصویب شود.

وی در نهایت با اشاره به برنامه پنجم توسعه خاطر نشان کرد: کمیسیون اصل 44 در برنامه پنجم توسعه بسیار فعال برخورد کرده و پیشنهادات خوبی نیز به کمیسیون تلفیق ارائه شده که امیدوارم در کمسیون تلفیق تصویب شده و به  صحن مجلس برود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000