هدر موبایل
1389/04/09 18:33:00
سرویس اقتصادی
نماینده اهواز:

گرد و خاک جنوب را فلج کرده است

**نماینده اهواز با بیان این مطلب که گرد و خاک علاوه بر اینکه باعث ایجاد بیماریهای آلرژیک و تنفسی می شود گفت: گرد و خاک از زندگی عادی مردم گرفته تا کارخانجات و اقتصاد،همه را به تعطیلی کشانده و جنوب ایران را فلج کرده است.

سید شریف حسینی نماینده مردم اهواز در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت مهمترین مشکل جنوب کشور را در حال حاضر وجود گرد و خاک دانست و گفت: برای حل این مشکل و برنامه ریزی برای جلوگیری از تکرار آن با همه صحبت کرده ایم و کمک خواسته ایم از رییس جمهور گرفته تا مسئولان محیط زیست و سایر مسئولانی که به نحوی به این موضوع مرتبط بوده اند.

حسینی ضمن اشاره به مهمترین مشکلات حاصل از وجود گرد و خاک در هوای اهواز را که این روزها گستره وسیعی از جنوب و غرب ایران را در بر گرفته است گفت: مشکلاتی که گرد و خاک برای مردم بوجود می آورد در چندین حیطه است که از جمله آنها آلرژی،بیماریهای تنفسی در بخش بهداشت است و بحث تعطیلی مدارس و دانشگاهها در بخش آموزش و بحث تعطیلی کارخانجات و کاهش تولید و فرار سرمایه گذار ها از استان خوزستان در بخش اقتصادی تنها نمونه هایی از آنها هستند.

نماینده اهواز همچنین افزود: گرد و خاک اثرات دیگری نیز دارد که یکی از مهمترین آنها فرار نیروی انسانی و مهاجرت مغزهایی است که خوزستان سالها برای آنان زحمت کشیده و حالا بخاطر آزاری که از گرد و خاک می بینند از این شهر مهاجرت می کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet