هدر موبایل
1389/04/09 17:50:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری خبر داد:

هیئت رئیسه فراکسیون ایثارگران نیمه دوم تیرماه تشکیل جلسه می‌دهد

**مشاور امور ایثارگران رئیس مجلس از تشکیل جلسه هیئت رئیسه فراکسیون ایثارگران در نیمه دوم تیرماه برای پیگیری وضعیت لایحه جامعه خدمات ایثارگران خبر داد.

اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران و مشاور امور ایثارگران رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، گفت:‌ نیمه دوم تیرماه هیئت رئیسه فراکسیون ایثارگران به منظور بررسی برخی مشکلاتی که رزمندگان و ایثارگران کشور با آنها مواجه هستند، تشکیل جلسه خواهد داد.

وی در این باره افزود: این جلسه به منظور رسیدگی به مشکلات برخی رزمندگان و آزادگانی که حق و حقوق خود را پس از آزادی دریافت نکرده و شاید نمی‌کنند، تشکیل خواهد شد.

مشاور امور ایثارگران رئیس مجلس تصریح کرد: از جمله موارد دیگری که در دستور کار فراکسیون قرار دارد، پیگیری لایحه جامع خدمات ایثارگران است که این لایحه هم اکنون در مجمع تشخیص مصلحت نظام قرار دارد ولی پاسخی در رابطه با آن داده نشده است.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی اخیرا طی نامه‌ای به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام خواستار سرعت بخشیدن و مشخص کردن وضعیت لایحه جامع خدمات ایثارگران شده بود که چند روز پس از رسانه‌ای شدن موضوع نامه، بررسی و رسیدگی به لایحه مذکور، در دستور کار مجمع تشخیص مصلحت نظام قرار گرفت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet