خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/04/10 09:08:00
سرویس سیاسی
در جهت حمایت از جنایات جنگی آمریکا؛

پارلمان آلمان از ژنرال مک کریستال تقدیر کرد

**نائب رئیس پارلمان آلمان با تقدیر از فرمانده سابق آمریکا در افغانستان، اظهار امیدواری کرد که ژنرال پترائوس استراتژی مک کریستال را در افغانستان دنبال کند.

به گزارش خانه ملت به نقل از شبکه خبری زد.دی.اف آلمان، نائب رئیس پارلمان آلمان، با نادیده گرفتن جنایات جنگی آمریکا در افغانستان با تقدیر از عملکرد ژنرال کریستال در افغانستان، اظهار امیدواری کرد که ژنرال پترائوس استراتژی مک کریستال را در افغانستان دنبال کند.

در ادامه این گزارش آمده است، تام کونیگز، سیاستمدار و عضو حزب سبز آلمان در بوندستاگ، با حمایت از سیاست های جنگ طلبانه آمریکا اظهار داشت: بسیار اشتباه و تاسف آور است اگر پترائوس حمایت از غیر نظامیان افغان را در درجه کمتری از اهمیت قرار دهد. 

وی همچنین در خصوص خروج نیروهای ناتو تا سال 2011 از افغانستان گفت: نیروها درصورتی می توانند طی 4 یا 5 سال عقب نشینی می‌کنند که دولت افغانستان تا آن زمان بتواند با کمک نیرو‌های خارجی و امدادگران، کشوری با ثبات ایجاد کند، درغیر این صورت خروج هرگز میسر نخواهد شد.

گفتنی است، از زمان شروع جنگ آمریکا در افغانستان، بسیاری از فعالین حقوق بشر و طرفداران صلح در سراسر جهان از جمله در آمریکا و آلمان علیه اقدامات نظامی در افغانستان اعتراض کردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet