هدر موبایل
1389/04/10 09:11:00
سرویس سیاسی
در نشست اضطراری دمشق پیشنهاد شد

تشکیل جنبش کشتی‌ها برای شکست محاصره غزه

**یک سازمان غیر دولتی حمایت از مردم فلسطین در نشست اضطراری دمشق به روسای مجالس شرکت کننده پیشنهاد کرد برای شکست محاصره غزه جنبشی به نام "جنبش کشتی ها" تشکیل دهند.

به گزارش خانه ملت به نقل از د. پ. آ خبرگزاری آلمان، یک سازمان غیر دولتی حمایت از مردم غزه از نمایندگان و روسای پارلمان های کشورهای عربی و اسلامی شرکت کننده در نشست اضطراری دمشق درخواست کرد تا "جنبش کشتی ها" را برای شکست محاصره غزه تشکیل دهند.

 بر اساس این گزارش، این سازمان غیر دولتی که به عنوان کمیته مردمی برای مقابله با محاصره فعالیت می کند از نشست اضطراری شخصیت های پارلمانی عربی و مسلمان (پارلمان های کشورهای عضو کنفرانس اسلامی) استقبال کرد و از آنها درخواست کرد تا با اداره خود کشتی هایی از کشورهای عربی و اسلامی برای شکست غزه بفرستند.

"کمیته مردمی برای مقابله با محاصره" همچنین از شخصیت های پارلمانی مسلمان خواست  اقدامات عملی در جهت شکست محاصره و کمک به ملت فلسطین انجام دهند.

گفتنی است، نشست اضطراری پارلمان های کشورهای عضو کنفرانس اسلامی هم اکنون در دمشق در حال برگزاری است و علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست حضور دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet