هدر موبایل
1389/04/10 09:58:00
سرویس فرهنگی
عباسی تاکید کرد:

توجه به معاونت پرورشی در مدارس

**عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات گفت: در بررسی‌های به عمل آمده مقرر شده که معاونت‌های پرورشی در مدارس با توان بیشتر شروع به کار کنند.

"اسدالله عباسی" نماینده رودسر و  در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به خبرنگار خبرگزاری خانه ملت مبنی بر دستور کار کمیسیون در هفته آینده و بررسی های به عمل آمده پیرامون معاونت پرورشی مدارس گفت: در این ارتباط، چیزی که هدف مجلس و دولت بخصوص مجلس هفتم بوده، تحقق پیدا نکرده است.

عباسی خاطرنشان کرد: بر این اساس، با بررسی های به عمل آمده و با رویکرد فرهنگی که در این زمینه وجود دارد، به این نتیجه رسیدیم که باید به بحث مدیریت معاونت پرورشی توجه خاص و بیشتری صورت گیرد.

نماینده رودسر با تاکید براین مطلب که آموزش و پرورش باید عزم خود را جزم کند، گفت: معاونت پرورشی باید با توان بیشتر و رویکرد مثبت، کار خود را آغاز کند.

وی ادامه داد: طرح این موضوع در دستور کمیسیون قرار گرفته است ولی تاکنون به نتیجه مطلوب نرسیده ایم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات تصریح کرد: البته احتمال دارد نیازی نباشد که این مصوبه به صحن علنی بیاید و بتوان مشکلات را به همراهی آموزش و پرورش در خود کمیسیون حل و فصل کرد.

مساله دیگری را که عباسی به آن اشاره کرد، مصوبه آموزشکده های فنی و حرفه ای در کمیسیون آموزش و تحقیقات بود.

وی اشاره کرد: در این باره مصوبه ای داشتیم که آموزش و پرورش مانند سالهای گذشته و بعد از تفکیک دانشگاهها و مشخص نمودن وظایف آنها، اقدام به پذیرش دانشجو نمایند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet