هدر موبایل
1389/04/11 19:46:00
سرویس بین الملل
سیدحسین نقوی‌حسینی:

بیانیه گروه هشت، ادامه قطعنامه ضدایرانی شورای امنیت است

**نماینده ورامین بیانیه گروه هشت در مورد فعالیت‌های صلح‌آمیز هسته‌ای ایران را ادامه تحریم‌های کنگره آمریکا، شورای امنیت و گامی در جهت افزایش فشار به ایران ارزیابی کرد.

"سیدحسین نقوی حسینی" عضو کمیسیون امینت ملی و سیاست خارجی در گفت و گو با خانه ملت با اشاره به اینکه اعضای گروه هشت همان اعضای اصلی 1+5 و شورای امنیت هستند، ادامه داد: قطعنامه 1929 و بیانیه گروه هشت زنجیره ای از تحریم ها و افزاش فشارهایی که توسط آمریکا هدایت می شود تا ایران غنی سازی بیش از حد خود را متوقف کند.

وی اضافه کرد: این بیانیه تحریم ها و قطعنامه های شورای امنیت مشابه است به این معنا که هیچ کدام نمی توانند بر روند تحولات سیاسی کشور اثر بگذارند ضمن اینکه این تحریم ها یک فرصت برای ایجاد جهش در کشور است.

نقوی با بیان اینکه ایران توانسته است طی سال های گذشته مثل های خوبی را برای مبادلات اقتصادی و تعاملات سیاسی و فرهنگی با سایر مجامع منطقه ای بین المللی برقرار کند خاطرنشان کرد: ایران تمام مبادلات خود را در چرخه سابق به گردش درآورده بنابراین بیانیه گروه هایی نظیر گروه هشت و یا قطعنامه های شورای امنیت و تحریم های کنگره آمریکا نمی تواند اثرگذاری لازم را در روند فعالیت های کشور داشته باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet