خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/04/11 12:47:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سبحانی‌نیا:

اصولگرایان فکری برای اقتصاد کنند

**عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: جریان اصولگرا امروز باید در میان خود از تشتت، اختلاف و فرصت سوزی پرهیز کند و تلاش کند تا میان قوای سه گانه تعامل خوبی برقرار شود.

حسین سبحانی نیا در گفتگو با مهر، در بیان اولویتها و ضرورتهای جریان اصولگرا در کشور افزود: جریان اصولگرا با توجه به اینکه اکثریت دولت و مجلس را در اختیار دارد باید برای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در سال همت و کار مضاعف تلاش کند و این موضوع را به عنوان یک اصل اساسی در برنامه های خود قرار دهد.

وی ادامه داد: جریان اصولگرا باید امروز در زمینه مسائل کلان کشوری اقتصادی و اشتغال برنامه های سازنده ای داشته باشد و این مشکلات را ساماندهی کند.

سبحانی نیا حفظ وحدت و انسجام جامعه و جریان اصولگرا را یکی دیگر از اولویتهای این جریان عنوان کرد و گفت: باید از هر گونه اختلاف میان قوای سه گانه پرهیز شود تا وسیله ای به دست مخالفان و کسانی که به دنبال واگرایی و اختلاف بین سه قوا هستند ندهیم.

عضوهیئت رئیسه مجلس با تاکید بر تقویت همگرایی در درون جریان اصولگرا افزود: باید وحدت در عمل و با مصادیق عملی در میان سه قوا به چشم بخورد.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری و تاکید بر موضوع وحدت افزود: امروز جامعه ما توسط یک جریان استکباری عظیم تهدید می شود و همدلی و وحدت عامل مهمی برای عبور از این جریان است.

سبحانی نیا گفت: همدلی، وحدت و همکای ضرورت مهم در کل جامعه است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet