ایام محرم 1398
1389/04/11 08:57:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اکرمی:

کاسه‌های داغ‌تر از آش کارهایی می‌کنند و حرف‌هایی می‌زنند که به صلاح نیست

**عضو جامعه روحانیت مبارز تصریح کرد که کسی که عضو خانواده جمهوری اسلامی ایران است نمی‌تواند گوش و چشمش به بیرون باشد و این یک امر طبیعی و روشن است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدرضا اکرمی در ارزیابی از تاکید مجدد مقام معظم رهبری بر بحث وحدت و یکپارچگی به عنوان نیاز کشور در این برهه‌ حساس به ایسنا، گفت: اگر به قرآن که راهنمای زندگی است مراجعه کنیم مشاهده خواهیم کرد بر اصولی تکرار و تاکید دارد که مساله وحدت و جهاد از آن جمله است، در اینگونه مسائل انسان نیاز به تذکر و توجه دارد.

این نماینده مجلس ادامه داد: مسیر زندگی هموار و یکنواخت نیست، بعضا شرایطی پیش می‌آید که باید کسانی تذکر و توجه دهند. مقام معظم رهبری به عنوان مسوول کشور هر زمانی که احساس می‌کنند باید به مساله‌ای توجه شود فورا تذکر و هشدار می‌دهند و درحال حاضر هم شرایط همین‌گونه است.

وی تصریح کرد: متاسفانه با آن‌که بیش از یکسال از انتخابات دهم ریاست جمهوری می‌گذرد، هنوز در لایه‌های مختلف حرف و حدیث، مساله و انتقاد و نقد داریم. با آنکه انتخابات تمام شده، ولی بعضا کاسه‌های داغ‌تر از آش اقداماتی انجام داده یا حرف‌هایی می‌زنند که به صلاح نیست.

نماینده مردم تهران در مجلس خاطرنشان کرد: ظاهرا این افراد نان خود را در دعواهای این‌گونه به‌دست می‌آورند که رهبری باید به آنها تذکر دهند. هم‌چنین هر روز شاهد فشار‌های آمریکا و اروپا و برخی کشور‌ها حتی برخی همسایگان در قبال ایران هستیم. عده‌ای در داخل وعده‌ای دیگر در خارج از کشور بعضا مشکلاتی برای ما به وجود می‌آورند که رهبر معظم انقلاب به عنوان پدر، مربی، راهنما و مسوول هرز‌گاهی دراین خصوص تذکراتی داده و همگان را از نزاع و تفرقه پرهیز می‌دهند.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس همچنین با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر لزوم مرز‌بندی شفاف با دشمنان گفت: کسی که سرسفره جمهوری اسلامی نشسته باید مشخص کند خود را عضو این خانواده می‌داند یا نمی‌داند؟ اگر این افراد خود را جزو این خانواده می‌دانند فکر، دل و خدمت و کارش باید برای همین خانواده باشد و به حل مشکلات کشور کمک کند، اما اگر آنتن وی به سمت دیگری است و هرچه به او بگویند عمل می‌کند و منتظر است ببیند برای او چه‌ چیزی دیکته می‌کنند معلوم است وی جزء این خانواده نیست.

نماینده مردم تهران در ارزیابی از بحث استکبار‌ستیزی به عنوان یکی از شاخص‌های مهم از دید مقام معظم رهبری هم اظهار کرد: در قرآن نیز مساله ابلیس و شیطان داریم که از ویژگی‌های ابلیس و شیطان تکبر و خودخواهی است. درحال حاضر آمریکا شیطان بزرگ بوده و روحیه‌ و خوی و خصلتش هم تکبر و خود برتر‌بینی است، لذا همان‌گونه که عنوان می‌کنیم اعوذ بالله من الشیطان الرجیم باید بگوییم اعوذ بالله من آمریکای رجیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet