هدر موبایل
1389/04/11 12:36:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بروجردی:

باید با یک دیپلماسی فعال در موضوع غزه بتوانیم گام‌های عملی را برداریم

**رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس پیشنهادات اخیر رئیس مجلس برای رفع محاصره‌ی غزه را در جهت حمایت از مظلومان و مستضعفان جهان ارزیابی کرد و گفت: باید با یک دیپلماسی فعال بتوانیم گام‌های عملی در این زمینه را برداریم.

علاء الدین بروجردی، نماینده‌ی بروجرد در خانه‌ی ملت درگفت‌وگو با ایسنا، با یادآوری این نکته که بدترین شکل برخورد جهان اسلام نسبت به موضوع غزه و محاصره‌ی مسلمان در این سرزمین روی می‌دهد، اضافه کرد: ما امروز شاهد بی‌تفاوتی در برابر این رویداد تلخ و ناگوار هستیم و با توجه به این که محاصره به صورت بی‌رحمانه در سومین سال خود در اوج فشار و قصاوت نسبت به مردم غزه برقرار است، جمهوری اسلامی ایران با عنوان سردمداران حمایت از مسلمانان و مستضعفان جهان پیشگام این مساله شده است.

وی تصریح کرد: با توجه به جایگاه مجلس در نظام اسلامی و ایجاد تشکیلاتی برای حمایت از مردم فلسطین طبیعی است که مجلس در این زمینه از هیچ اقدامی برای کمک به مردم غزه فروگذار نکند که پیشنهادات رئیس مجلس را نیز می‌توان در همین راستا ارزیابی کرد.

بروجردی اظهار امیدواری کرد ‌که با یک دیپلماسی فعال بتوان گام‌های عملی در این زمینه را برداشت و با هماهنگی مجالس دیگر کشورهای اسلامی به این مسئولیت مهم عمل کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet