هدر موبایل
1389/04/12 09:52:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی:

اوباما با امضای تحریم‌های جدید سیاست‌های دیوانه‌وار بوش را ادامه می‌دهد

**نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با اشاره به اقدام آمریکا برای تحریم ایران گفت: موضعگیری اوباما ادامه حرکت‌های نظامی و دیوانه‌وار بوش در جهان است.

غلامرضا کرمی در گفتگو با فارس با اشاره به امضای مصوبه مجلس سنای آمریکا در مورد تحریم ایران توسط اوباما گفت: آمریکا علاوه بر قطعنامه شورای امنیت، تحریم‌هایی علیه ایران را مصوب کرد تا بتواند فضای عمومی ایجاد شده در افکار عمومی مردم دنیا علیه رژیم صهیونیستی را تغییر دهد.

وی افزود: جنگ روانی اوباما و دولتمردان آمریکا علیه ایران، ادامه حرکت‌های نظامی و دیوانه‌وار بوش در جهان است و نشان داد نقاب حقوق بشر و دراز کردن دست به سوی ملت‌ها دروغی بیش نیست و این دقیقا ادامه همان حرکات گذشته است.

نماینده مردم کرمان و راور تاکید کرد: مسیر حرکت ایران مشخص است و این اقدامات سختگیرانه علیه ملت ایران به دلیل ایستادگی مردم ایران است؛ این ایستادگی‌ها باید ادامه پیدا کند و به یقین برنده، کسی جز ملت ایران نیست.

کرمی با اشاره به تلاش‌های آمریکا برای منزوی کردن ایران در جامعه بین‌المللی گفت: با شرکت در اجلاس بین‌المجالس کشورهای اسلامی شاهد این موضوع بودیم که اقدامات جمهوری اسلامی ایران مورد حمایت جدی کشورهاست و نمونه آن تلاش‌ برای رفع محاصره غزه است که مورد حمایت همه جانبه کشورها قرار گرفت.

وی تاکید کرد: همیشه با مخالفت‌های کشورهای اروپایی و آمریکایی مواجه بوده‌ایم و شاهد هستیم که کشورهای غیر متعهد که بیش از 127 کشور هستند از اقدامات ایران حمایت می‌کنند؛ همچنین حمایت از ایران در جامعه جهانی بیش از آن است که آمریکا بتواند با آن مقابله کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اقداماتی که توسط آمریکا و سایر دولت‌ها برای حمایت از رژیم صهیونیستی انجام شده به دلیل ایستادگی ملت ایران نقش بر آب شده و دولت‌های غربی با تصویب تحریم‌ها می‌خواهند انتقام سرخوردگی و شکست رژیم صهیونیستی را از ایران بگیرند.

وی افزود: مردم در کشورهای اروپایی حمایت از مردم غزه را آغاز کرده‌اند و کشتی آزادی فقط متعلق به ترکیه نبود، بلکه جمعیت زیادی از کشورهای مختلف در آن حضور داشتند و اقدامات سختگیرانه علیه ایران راه فراری برای آمریکا، از پاسخگویی به افکار عمومی دنیا است.

کرمی خاطرنشان کرد: در گذشته کسی توانایی مقابله با رژیم صهیونیستی را نداشت و امروز شاهد هستیم در اقصی نقاط دنیا مردم حمایت خود را از ملت مظلوم غزه نشان می‌دهند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آمریکا همیشه سعی داشته است محدودیت‌هایی را برای مردم ایران ایجاد کند و اقدامات ضد ایرانی آنها سابقه طولانی دارد در حالی که مردم ایران دستاوردهای بزرگی را به‌دست آورده و راه خود را ادامه داده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet