ایام محرم 1398
1389/04/12 11:32:00
سرویس اقتصادی
نایب رییس کمیسیون اقتصادی:

تفحص از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با جدیت ادامه دارد

**نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از پیگیری جدی موضوع تحقیق و تفحص از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز خبر داد و ابراز امیدواری کرد نهایتا ظرف مدت شش ماه آینده نتیجه این تحقیق و تفحص مشخص شود.

"مصطفی مطور زاده" نایب رییس دوم کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت و  گو با خبرگزاری خانه ملت از ادامه روند تحقیق و تفحص مجلس از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز خبر داد و گفت: طبق قرار قانونی شش ماه برای اعلام نتیجه این تحقیق و تفحص وقت داریم و امیدواریم که در موعد مقرر بتوانیم نتایج این تحقیق و تفحص را به اطلاع نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی و به تبع آن تمام مردم ایران برسانیم.

مطور زاده با اشاره به اینکه برای انجام کار ستاد تحقیق و تفحص دفتری در مجلس درنظر گرفته شده است گفت: برای بررسی هرچه دقیق تر و طبق روال معمول یک دفتر در مجلس و یک دفتر در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز مستقر هستند که مشغول رسیدگی به امور و بررسی جزییات مربوط به تحقیق و تفحص هستند.

نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس در مورد ارزیابی عملکر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: هنوز برای ارزیابی کار ستاد قاچاق کالا و ارز زود است و این موضوع را باید به پایان کار تحقیق و تفحص موکول کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet