ایام محرم 1398
1389/04/12 14:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مردم دورود و ازنا:

محرومیت لرستان در بخش صنعت بالاست

**نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: محرومیت استان لرستان در بخش صنعت را بسیار بالا توصیف کرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا دهقان در همایش روز صنعت ومعدن با بیان این مطلب افزود: سنگر تولید کمتر از سنگر جهاد نیست، مخصوصا در این ایام که دشمنان درصدد تهدید و تحریم ما هستند.

وی تصریح کرد: اگر صنعت گران نباشند و مشکلات را تحمل نکنند، شاهد تعطیلی کارخانجات خواهیم بود.سنگر تولید مانند جبهه است و آثارمولدین و سرمایه گذاران به عینه مشاهده می شود.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: عقب ماندگی لرستان در بعد صنعت عقب ماندگی نیست که در یک و یا چند سال مرتفع شود.

دهقان اذعان داشت: محرومیت لرستان فزاینده‌تر از این است که می گویند؛ در استان زیرساخت نداریم و زیر ساخت‌ها در لرستان ویران است.

وی با بیان این‌که نداشتن پرواز منظم هواپیما، عدم وجود دانشگاه‌ها، بهداشت ودرمان و... دست به دست عقب ماندگی استان داده است، تاکید کرد: اولین کار ما نمایندگان در این دوره، توسعه استان بود و در این راستا وحدت را برقرار کردیم.

عضو مجمع نمایندگان لرستان ادامه داد: علیرغم تلاش‌های صورت گرفته، مصوبات کارگروه ویژه استان اجرایی نشده است.

دهقان گفت: به محرومیت لرستان باید نگاه ویژه‌ای شود و این درحالیست که مصوبات کارگروه اجرایی نشده است.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان این مسائل را می دانند، درباره قطع برق برخی واحدهای تولیدی لرستان به علت بدهی، اظهار داشت: به هیچ عنوان نباید برق واحدها را قطع کنند، تائید نمی کنیم و نباید این کار صورت گیرد.

دهقان با بیان این‌که نمایندگان استان در مجلس در زیرساخت‌ها موفق بوده‌اند، بطوری‌که درامر سد سازی طی دو سال رشد چشمگیری داشته‌ایم، گفت: لرستان محروم تر از این حرفهاست؛ مقوله صنعت زیرساخت می‌خواهد که مریض است و باید به آن توجه ویژه ای شود .

وی تصریح کرد: اگر همه کارخانه‌های تولیدی اصفهان را به لرستان بیاورند باز جوابگوی بیکاری استان را نمی دهند؛ شاخص بیکاری استان بسیار بالاست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet