هدر موبایل
1389/04/12 15:06:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ناظر عالی مجلس در هیات واگذاری شرکت‌های دولتی خبر داد:

مقرر شد نمایندگان هیات واگذاری و شورای رقابت در جلسات یکدیگرشرکت ‌کنند

**ناظر عالی مجلس در هیات واگذاری شرکت‌های دولتی گفت: در جلسه‌ی امروز صبح این هیات مقرر شد نمایندگانی از شورای رقابت و هیات واگذاری به صورت مهمان در جلسات یکدیگر شرکت کرده و صورت جلسات را برای هم ارسال نمایند.

محمد کرمی‌راد در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: نمایندگانی از شورای رقابت در جلسه‌ی هیات واگذاری که در وزارت اقتصاد و امور دارایی تشکیل شد حضور پیدا کردند و تبادل نظر در رابطه با ضرورت تعامل و همدلی و هماهنگی هرچه بیشتر شورای رقابت و هیات واگذاری مطرح گردید و خوشبختانه دیدگاه‌های دو طرف به یکدیگر بسیار نزدیک و هر دو طرف بر تعاملات هرچه بیشتر تاکید داشتند.

وی ادامه داد: بر این اساس مقرر شد نماینده‌ای از شورای رقابت و نماینده‌ی دیگری از هیات واگذاری به عنوان مهمان در جلسات یکدیگر شرکت کرده و صورت جلسات آنها را برای یکدیگر ارسال نمایند.

نماینده‌ی مردم کرمانشاه در خانه ملت در ادامه اظهار کرد: از جمله مباحث مطروحه دیگر در این جلسه ارایه‌ی گزارشی از آخرین وضعیت واگذاری نیروگاه‌ها و شرکت‌های توزیع برق و هیات مدیریت خرید این نیروگاه‌ها بود.

کرمی‌راد در پایان گفت: هم‌چنین در این جلسه قیمت پایه و شرایط واگذاری 49 درصد از سهام مدیریت شرکت برق منتظر قائم مطرح و تصویب شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet