شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/04/12 15:10:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
احمد توکلی:

جریانی سعی دارد همه‌ نیروهای داخل نظام را لکه‌دار کند

**احمد توکلی گفت: به نظر می‌رسد جریانی سعی دارد همه‌ نیروهای داخل نظام را لکه‌دار کرده و از اعتبار آنها بکاهد.

نماینده اصولگرای مردم تهران در مجلس در گفت‌وگو با ایسنا، اظهارداشت: هرکسی که در جمهوری اسلامی مشغول خدمت است ممکن است دیدگاه‌ها، مواضع یا عملکرد قابل انتقادی داشته باشد اعم از آن‌که رییس‌جمهور باشد، رییس مجلس و یا رییس قوه قضاییه و یا ما نمایندگان. نکته مهم آن است که نقد باید منصفانه و واقع‌بینانه صورت گیرد که این موضوع درحال حاضر درمورد آقای لاریجانی به صورت منصفانه و واقع‌بینانه نیست.

توکلی با بیان این‌که به نظر می‌رسد جریانی سعی دارد که همه نیروهای داخل نظام را لکه‌دار کرده و از اعتبار آنها بکاهد، افزود: این شبیه همان اتفاقی است که در جریان نهضت ملی شدن صنعت نفت افتاد و یکی یکی نیروهای وفادار به نهضت را بی‌آبرو کردند و روزی شد که عرصه خالی شده و راه برای کودتاچیان باز شد.

وی با تاکید بر این‌که البته شرایط عینا مثل آن موقع نیست، یادآور شد: این‌طور احساس می‌شود که جریانی تندرو در تلاش برای این کار است.لذا همه باید هوشیار باشیم و همان‌طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند، حرف بی‌اساس، غیرمستدل و غیرمستند را راجع به مسوولان نپذیریم تا یأس و ناامیدی به خدمتگزاران مردم دست ندهد و کسانی که می‌توانند در شرایط عادی و بحران‌ها درخدمت مردم باشند از حیز انتفاع نیفتند و میدان برای رجاله‌ها باز نشود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet