حلول ماه ربیع الاول
1389/04/12 16:51:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مصباحی‌مقدم پیشنهاد کرد:

نشست مشترک سران اصولگرا برای طرح انتقادات و اصلاح رفتارها

**عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز اولین راهکار برای ایجاد وحدت در کشور را نشست و گفتگوی سران مجموعه اصولگرا با یکدیگر و انتقاد از هم و اصلاح رفتارها و گفتارها در جریان اصولگرایی عنوان کرد.

حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم، عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفتگو با مهر در بیان اولویت‌ها و ضرورتهای جریان اصولگرا، گفت: اولین اولویت انسجام داخلی و بازنگری در مسایلی است که اکنون جریان دارد.

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر این که ما در زمان حاضر نیازمند وحدت بیشتر نسبت به گذشته هستیم، افزود: اکنون شرایط داخلی و خارجی کشور اقتضا می‌کند وحدت و یکپارچگی بیش از پیش در کشور ایجاد شود.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز ادامه داد: در شرایطی که مدیریت داخلی کشور اعم از دولت و مجلس در دست یک جریان است، اختلافات داخلی این مجموعه می‌تواند منجر به ساییدن یکدیگر شود.

رئیس کمیسیون ویژه مجلس افزود: این اختلافات به جای اینکه منجر به خدمت بیشتر به مردم شود موجب شکاف و ضربه زدن به جریانات داخلی می‌شود.

مصباحی مقدم با تاکید بر اینکه با وحدت و انسجام در همه زمینه‌ها و تجهیز تمامی امکانات برای خدمت به مردم باید حرکت کنیم، افزود: مردم اگر ببینند مجموعه‌ای مخلصانه به آنها خدمت می‌کند به خادمان خود وفادار می‌مانند.

وی اظهار داشت: شرایط بین‌المللی نیز در زمان حاضر وحدت بیشتر در داخل کشور را می‌طلبد.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز معتقد است، صدور قعطنامه‌‌ اخیر شورای امنیت علیه ایران، تحریم‌های اروپا و آمریکا همه واکنشی است نسبت به شرایط داخلی ایران ، چرا که آنها می‌دانند در داخل کشور تضارب و سایشی وجود دارد و آنها تصور می‌کنند هم اکنون بهترین شرایط برای ضربه زدن و ایجاد شکاف در ایران است.

وی ادامه داد: ملت ما باید با انسجام بیشتر به دشمن نشان دهد که این تصور آنان اشتباه است و دچار خطا شده‌اند و با لبیک گفتن به بیانات مقام معظم رهبری اولین اولویت خود را دستیابی به وحدت و انسجام قرار دهند.

مصباحی مقدم اولین راهکار برای ایجاد وحدت در کشور را گفتگوی سران مجموعه اصولگرا با یکدیگر عنوان کرد و افزود: بهتر است سران این جریان با یکدیگر بنشینند و از هم انتقاد کنند و با مرور اتفاقات و وقایعی که رخ داده است رفتارها و گفتمان خود را اصلاح کنند تا شرایطی بهتر در کشور حاکم شود.

وی با بیان اینکه مدتی است که گفتگوها و نشست‌ها میان جریانات مختلف اصولگرایی متوقف شده است، افزود: از سرگیری این نشستها و جلسات می‌تواند در ایجاد وحدت اثرگذار باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet