ایام محرم 1398
1389/04/12 17:04:00
سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

جلوی قاچاقچی‌های دانه درشت را بگیرید

**نماینده بندر عباس با اشاره به اینکه هنوز برای ارزیابی عملکرد ستاد مبارزه با قاچاق زود است،روش‌های مورد استفاده برای مبارزه با قاچاق را مورد انتقاد قرار داد و گفت: ابتدا باید جلوی قاچاقچی‌های دانه درشت را بگیرند.

"سید مصطفی ذوالقدر" عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت که به مناسبت سالروز صدور پیام مقام معظم رهبری پیرامون مبارزه با قاچاق ارز و کالا صورت می گرفت، ضمن اشاره به برخی کاستی های موجود در عرصه مبارزه با قاچاق کالا گفت: برای مبارزه با قاچاق باید دنبال دانه درشت هایی بود که در دبی و چین و سنگاپور برای خود دفتری دارند و جنس قاچاق را هر جای ایران که بخواهید به شما تحویل می دهند.

وی افزود:برای مبارزه با قاچاق باید سراغ این افراد رفت که با کانتینر و از اسکله های غیر مجاز اختصاصی کالا قاچاق می کنند نه کسانی که یک جین شلوار یا یک کارتن سیگار می آورند.

نماینده بندر عباس با بیان این مطلب که برخوردهایی که صورت می گیرد متناسب با جرم انجام شده نیست گفت: برخورد با خرده قاچاقچی ها و بیچاره کردن آنها راه حل مبارزه با قاچاق نیست چرا که در بسیاری از موارد این تنها راه زندگی برخی از انسان های فقیر مرز نشین است؛ بلکه راه آن مبارزه کردن با کسانی است که در دفتر هایشان نشسته اند و با کامیون جنس قاچاق می کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet