هدر موبایل
1389/04/12 18:00:00
سرویس سیاسی
عضو کمیسون برنامه و بودجه:

اختلاف‌های گروهی ما را در مقابله‌با غرب تضعیف‌ می‌کند

**عضو کمیسون برنامه و بودجه به گروه‌های برگزار کننده تجمعات علیه مجلس هشدار داد: در شرایطی که قدرت‌های غربی علیه ما بسیج شده اند، اختلاف‌های گروهی و دعواهای جناحی تنها ما را در مقابل توطئه‌های آنها ضعیف و آسیب پذیر خواهد کرد.

"موسی الرضا ثروتی" نماینده مردم بجنورد در گفتگو با خانه ملت با محکوم کردن تحرکات اخیر علیه رئیس مجلس گفت: افرادی که مدعی هستند پیرو رهبری و ولایت فقیه هستند نباید با اینگونه اقدامات تخریبی جایگاه قوه مقننه به عنوان یکی از 3 قوه اصلی کشور را تضعیف کنند.

وی افزود: مجلس تاکنون در راستای وظایف قانونی اش عمل کرده و اگر جایی هم اشتباهی صورت گرفته با آوردن یک یا دو فوریت آن را برطرف کرده است.

نماینده مردم بجنورد در خانه ملت با اشاره به تصویب لایحه مربوط به وقف دانشگاه آزاد خاطر نشان کرد: برخی براین اعتقادند که آقای لاریجانی نباید پیشنهادهای مربوط به وقف دانشگاه آزاد را مطرح می کرد، در حالیکه این خواسته اشتباهی است؛ چرا که وی با وجود اینکه خودش هم مخالف این پیشنهاد بود ولی نمی توانست از جایگاهی که در آن قرار گرفته سوءاستفاده کند.

وی ادامه داد: وی اخطار قانون اساسی که داده شد را به رای گذاشت ولی خود نمایندگان با آن موافقت نکر د،بنابراین متهم کردن رییس مجلس کار درستی نیست. لاریجانی به خاطر قسمی که خورده موظف است در چارچوب قانون به مصوبات رسیدگی کند، حتی اگر مصوبه ای خلاف نظر و رای عده ای باشد.

ثروتی به گروههای برگزار کننده تجمعات اشاره کرد و اظهار داشت: در بین افراد تجمع کننده علاوه بر فراکسیون انقلاب، ایثارگران، بسیجیان و انجمن های اسلامی، عده ای افراد سودجو و فرصت طلب هم حضور داشتند که شعارهای انحرافی و نامناسب علیه رئیس مجلس و نمایندگان می دادند.

وی با تاکید براینکه این تحرک ها توسط افرادی در درون و بیرون مجلس هدایت می شود، خاطر نشان کرد: من به این افراد هشدار می دهم این رفتارهای جز دامن زدن به اختلافات و گسترده کردن شکاف ها نتیجه ای نخواهد داشت.

ثروتی به شرایط حساس کشور اشاره کرد و گفت: در شرایط فعلی که قدرت های غربی علیه کشور ما متحد شده اند، باید بر طبق فرمایشات رهبری وحدت و انسجام داخلی را محکم تر کنیم، اختلافات گروهی و دعواهای جناحی تنها ما را در مقابل توطئه های آمریکا و غرب ضعیف و آسیب پذیر خواهد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet