هدر موبایل
1389/04/12 18:25:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی:

آمریکا با ناکامی در جذب دانشمندان ایرانی گزینه ربودن آنها را برگزید

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که آمریکا باید هر چه سریعتر شهرام امیری را تحویل ایران دهد،گفت: آمریکا پس از ناکامی در جذب دانشمندان ایرانی به ترور ، ربایش و تطمیع روی آورده که این اقدامات نیز فایده ای برای این کشور نداشته است.

غلامرضا کرمی در گفت وگو ایرنا در مورد دلایل هراس غرب از دانشمندان ایرانی،اظهارداشت: در سال های پیش از انقلاب اسلامی ایران آمریکا به دنبال جذب دانشمندان ایرانی بود که نتیجه این تلاش ها این بوده که اکثر دانشمندان ناسا ایرانی هستند و همچنین در بسیاری از مراکز علمی و دانشگاهی نیز چهره های شاخصی از ایرانیان فعالیت می کنند.

کرمی با بیان این که آمریکا با ایجاد زمینه برای دانشمندان ایرانی شرایط اقامت آنها را فراهم می کند تصریح کرد،با پیروزی انقلاب اسلامی با توجه به تاکید ایران بر حفظ هویت ایرانی و ارتقای رشد علمی در کشور، آمریکا با ناتوانی در جذب دانشمندان ایرانی به ربایش ، ترور و تطمیع آنها پرداخت که این اقدامات نیز ثمری برای این کشور نداشته است.

نماینده مردم کرمان و راور با یادآوری شعار توخالی تغییر اوباما خاطرنشان کرد:سیاست ها و رفتار اوباما به مرور نشان داده که خشونت طلبی وی کمتر از بوش نیست و در راستای فریب مردم جهان شعار تغییر را داده و دقیقا نسخه مشابه اسلاف اوست.

کرمی با تاکید بر این که دولت آمریکا باید در اسرع وقت شهرام امیری را تحویل ایران دهد،خاطرنشان کرد: آمریکا با حمایت خود از سران فتنه شکست سختی خورد زیرا سرویس های اطلاعاتی آمریکا آگاهی صحیحی از شرایط داخلی ایران ندارند و اطلاعاتشان وابسته به گروهک های منافقین است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet