هدر موبایل
1389/04/12 18:27:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سبحانی‌نیا:

ربودن شهرام امیری نشانه وحشت آمریکا از دانشمندان ایرانی است

**عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ربودن شهرام امیری، نشانه وحشت آمریکا از دانشمندان ایرانی و توسعه علم و دانش در ایران اسلامی است.

حسین سبحانی نیا در گفتگو با ایرنا تصریح کرد: ربودن شهرام امیری به عنوان دانشمند هسته ای جمهوری اسلامی ایران و متخصص در حوزه فیزیک با هدف ضربه زدن به اقدامات و اخلال در روند دستیابی به انرژی هسته ای صلح آمیز صورت گرفته است.

نماینده نیشابور در مجلس با بیان این که دشمنان برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی،اقدام به ربودن شهرام امیری کرده اند اظهار داشت که آمریکا با اقداماتش قصد دارد در روند تلاش های موفقیت آمیز دانشمندان و محققان ایرانی در دستیابی به فناوری صلح آمیز هسته ای،اخلال ایجاد کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در ادامه خاطرنشان کرد: دشمنان فکر می کنند با این اقدامات می توانند به اهداف شوم خود برسند اما باید بدانند که جمهوری اسلامی ایران نیروهای مومن ، بسیجی و تلاشگر زیادی در عرصه های مختلف تربیت کرده است.

به گفته این نماینده مجلس، آمریکا با انجام اقدامات تروریستی در منطقه می خواهد ناامنی و تنش ایجاد کند و مانع موفقیت ایران به عنوان یک قدرت بزرگ شود.

سبحانی نیا با بیان این که آمریکایی ها از دانشمندان ایرانی وحشت دارند،تاکید کرد که ماجرای امیری نشان داد آمریکایی ها از ایرانی ها ترس و واهمه دارند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet