خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/04/12 18:33:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فاطمه آلیا:

پیشنهادهای احمدی‌نژاد باعث تحول درمذاکرات هسته‌ای می شود

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تمجید از پیشنهادات رییس جمهور درخصوص ادامه مذاکرات هسته ای،گفت: بهترین اقدامی که می شود برای ایجاد تحول و تغییر در روند مذاکرات هسته ای ایران انجام داد،اجرای همین پیشنهاداتی بود که رییس جمهوری مطرح کرد.

فاطمه آلیا در گفت و گو با ایرنا با کلیشه ای و تکراری خواندن قطعنامه های صادر شده علیه ایران،افزود: صادر شدن این نوع قطعنامه ها نشان می دهد که اوج اقدامات آنها در حد همین تحریم ها است.

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه تحریم ها از لحاظ داخلی تاثیرگذار نخواهند بود،افزود: به دلیل روحیه استکبارستیزی مردم و تقویت روحیه و انسجام مردم در مواجهه با عملکرد خصمانه دشمنان، این تحریم ها زمینه رشد جامعه را فراهم می کند.

آلیا ادامه داد: مردم با مشاهده تحریم ها بدون توجه به آن به سمت خودکفایی و استقلال حرکت می کنند.

نماینده مردم تهران با عجولانه دانستن مساله تجدید نظرایران در رابطه با آژانس بین المللی انرژی اتمی، عضویت ایران در این سازمان را با توجه به مواضع عدالت محور ایران،مطلوب دانست که نه تنها نباید کمرنگ شود بلکه باید تقویت نیز شود.

این نماینده مجلس در ادامه با حمایت از تقویت حضور ایران در مجامع بین المللی حضور مقامات کشور در سازمان های بین المللی و بیان مواضع روشنگرانه توسط رییس جمهور در آنها را مناسب و تاثیرگذار دانست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet