انتخابات ریاست جمهوری
1389/04/12 19:25:00
سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

مبارزه با قاچاق نیازمند توجه ویژه است

**عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر لزوم توجه ویژه قوای سه گانه کشور به جلوگیری از قاچاق گفت: کارهایی که برای مبارزه با قاچاق صورت گرفته خوب اما نیازمند ابزارهای بیشتری برای تکمیل کار است.

"شهباز حسن پور" عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به سالروز پیام مقام معظم رهبری در مورد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: کاری که در ستاد مبارزه با قاچاق صورت گرفته خوب است اما نیاز به ابزار بیشتری برای جلوگیری از قاچاق دارد.

نماینده مردم سیرجان با اشاره به اینکه تعداد مبادی ورود کالاهای قاچاق به مراتب بیشتر از مبادی ورود قانونی است، خواستار جلوگیری از ورود کالاهای بی کیفیت و دست چندم کشورهای دیگر به کشور شد و گفت: باید هرچه سریعتر با توجه ویژه مسئولین قوای سه گانه به موضوع قاچاق و کمک رساندن به ستاد مبارزه با قاچاق ارز و کالا موجبات این را فراهم بیاوریم تا دیگر کالاهای بی کیفیت قاچاق وارد کشور ما نشده و موجب ایجاد مشکلات عدیده برای مصرف کنندگان و تولید کنندگان ایرانی نشوند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس همچنین به موقعیت جغرافیایی ایران اشاره کرد و گفت: ایران در شاهراه مبادلاتی قرار دارد که راه های بیشمار قاچاق را آسان کرده است و مرزهای گسترده خاکی و آبی امکان مبارزه با قاچاق را سخت کرده است؛ که این خود نشان دهنده لزوم توجه ویژه به موضوع مبارزه با قاچاق است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet