هدر موبایل
1389/04/12 19:45:00
سرویس بین الملل
کرمی‌راد با اشاره به کناره‌گیری معاون مدیر کل آژانس انرژی هسته‌ای:

تغییر افراد تاثیری در سیاست‌های ایران ندارد

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تاکید کرد، تغییر افراد در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تاثیری در ادامه حرکت صلح آمیز هسته‌ای ایران ندارد.

محمد کرمی‌راد در گفتگو با خبرنگار خانه ملت در خصوص استعفای اولی هاینونن معاون پارلمانهای آژانس بین‌المللی انرژی اتمی که از او به عنوان یک شخصیت مخالف فعالیتهای هسته‌ای صلح آمیز ایران نام برده می‌شود اظهار داشت: در هر حال استعفای افراد تاثیری در روند دستیابی ایران به انرژی صلح‌امیز هسته‌ای ندارد.

وی افزود: ایران مسیر خود در راه صلح‌آمیز هسته‌ای را ادامه خواهد داد و برایش تفاوتی ندارد که شورای امنیت علیه ایران تصمیم بگیرد یا افرادی مانند هاینونن بروند یا بیایند.

کرمی راد گفت: یکی از بحث‌هایی که به طور گسترده و مرتب دنبال شده است اعزام تیمهای بازرسی از سایتها و نیروگاه‌های اتمی ایران بوده است، تمامی بازرسان بر صلح‌آمیز بودن موضوع هسته‌ای ایران تاکید کرده و آژانس گزارشهایی در این رابطه بارها تنظیم کرده است.

وی با بیان اینکه ایران هر آنچه در چارچوب پادمانها و ان. پی. تی باشد را می‌پذیرد و در راستای آن عمل می‌کند، ابراز تاسف کرد که گاهی اوقات به دروغ بحثهایی در مجامع بین‌المللی علیه ایران مطرح می‌شود در حالی که این مجامع باید پشتیبان حقوق ملتها باشند.

عضو کمیسیون امینت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد،تمامی فعالیت‌های جمهوری اسلامی ایران صلح‌آمیز و شفاف بوده و بر کسی پوشیده نیست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet