هدر موبایل
1389/04/12 19:50:00
سرویس فرهنگی

رهبر از تغییر آیین نامه شورای فرهنگی، اجتماعی زنان خبر داد

**نماینده ناظر مجلس بر شورای فرهنگی، اجتماعی زنان اظهار داشت: در جلسه امروز پیشنهادهایی مبنی بر تغییر آیین نامه اجرای این شورا مطرح شد.

"فاطمه رهبر" نماینده مردم تهران در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه اعضای شورای فرهنگی، اجتماعی زنان تغییرات جدید آیین نامه را به شورای انقلاب فرهنگی ارسال کرده‌اند، گفت: اعضای شورا در آیین نامه اجرایی جدید شورا، درخواست تغییر نام شورا، به شورای فرهنگی، اجتماعی زنان و خانواده را داده‌اند که باید به تصویب شورای انقلاب فرهنگی برسد.

وی ادامه داد: اعضای شورای فرهنگی، اجتماعی زنان در خصوص ترکیب اعضا و نحوه عضوگیری نیز در این آیین نامه تغییرهایی ایجاد کردند.

رهبر با بیان اینکه در این تغییرها به حضور دستگاه‌های مختلف نیز اشاره شده است، افزود: مدت زمان ریاست شورا از دیگر تغییرهای آیین نامه اجرایی شورای فرهنگی، اجتماعی زنان است، پیش از این مدت زمانی برای ریاست وجود نداشت اما اعضای شورا در خواست مشخص شدن زمان مدیریت شدند.

نماینده ناظر مجلس بر این شورا با اشاره به اینکه اخبار روز فرهنگی، اجتماعی مرتبط به زنان در شورا مورد بررسی قرار گرفت، تصریح کرد: همچنین نوبخت مدیر سابق شورا گزارش عمکلرد 12 سال مدیریت خود را در جلسه امروز شورا ارائه کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet