خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1389/04/13 09:17:00
سرویس اقتصادی
خباز خبر داد

بررسی مشکلات شهرک‌های صنعتی کاشمر

**نماینده کاشمر، بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی از بررسی مشکلات شهرک‌های صنعتی حوزه انتخابیه اش بنابه دستور وزیر صنایع و معادن خبر داد.

"محمدرضا خباز" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به سفر هفته گذشته رئیس سازمان صنایع خراسان رضوی به همراه معاون و مسوول بانک صنعت و معدن استان به کاشمر، افزود: این سفر بنا به دستور وزیر صنایع و معادن برای بررسی مشکلات دو شهرک صنعتی کاشمر صورت گرفت.

وی مشکل سرمایه در گردش، درخواست استمهال از بانک ها برای پرداخت بدهی ها، گرفتن تسهیلات و مشکل انبار مواد تولیدی که به فروش نرفته را 4 مشکل اساسی بخش صنعتی حوزه انتخابیه اش اعلام کرد و خاطرنشان ساخت: در دیداری که رئیس سازمان صنایع خراسان رضوی به همراه معاون و مسوول بانک صنعت و معدن ازبخش های صنعتی کاشمر داشتند از نزدیک پای درد دل صاحبان صنایع نشسته و برای رفع گرفتاری های آنها برای هر یک نسخه ای پیچیدند.

خباز با اعلام اینکه این برای اولین بار بود که در حوزه انتخابیه اش بجای اینکه صاحبان صنایع به مسوولان مراجعه کنند خود مسوولان به صاحبان صنایع مراجعه کرده و پای درد و دل و مشکلات آنها می نشستند، تصریح کرد: با وجود گرمای بالای 42 درجه این کار لذت خاصی داشت  که امیدوارم قدمی موثر برای رفع مشکلات تولیدکنندگان باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet