ایام محرم 1398
1389/04/13 10:05:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بهروز جعفری خواستار شد؛

اعمال نظارت بیشتر مجلس برای جلوگیری از نفوذ و گسترش شیطان پرستی در کشور

**دبیر دوم کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: مجلس و تمامی سازمان های فرهنگی و مراکز ذیربط برای مبارزه با پدیده شیطان پرستی باید با اعمال نظارت بیشتر از نفوذ و گسترش این پدیده در نسل جوان جلوگیری کنند.

بهروز جعفری نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با بیان اینکه طبق برنامه های مدون، مجلس باید بررسی وضعیت شیطان پرستی در کشور را در دستور کار قرار دهد، اظهار داشت: در بحث مقابله با شیطان پرستی و کابالیسم در کشور خلا قانونی وجود ندارد تنها در بعد نظارت کم کاری هایی صورت گرفته است.

دبیردوم کمیسیون فرهنگی با اشاره به خلا نظارتی مقابله با شیطان پرستی،تصریح کرد: بروز پدیده شیطان پرستی در راستای جنگ نرم و ایجاد ناهنجاری های اجتماعی و مذهبی است که دشمنان نظام در دستور کار خود قرار داده اند و این امر لزوم پیگیری مسئولین ذیربط را می طلبد.

وی مقابله فرهنگی و روشنگری را راهکار مقابله با این تهاجم فرهنگی عنوان کرد و افزود: کمیسیون فرهنگی باید جلسه ویژه ای را با دستگاه های اجرایی مرتبط برای مقابله با این مقوله از جمله نیروی انتظامی،وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،دستگاههای امنیتی و سازمان تبلیغات اسلامی و ... برگزار کند تا از گسترش و نفوذ این روند بین نسل جوان کشور جلوگیری به عمل آید.

وی با اذعان بر اینکه دستگاه های تبلیغاتی و رسانه ها باید تلاشهای مضاعفی را در عرصه مقابله با فرقه شیطان پرستی و اینگونه اقدامات ضد فرهنگی در کشور داشته باشند، خاطر نشان کرد: دولت باید طرح ها و لوایح خود را در زمینه چگونگی برخورد با این مسئله به مجلس ارائه کند تا در صورت وجود احتمالی خلا قانونی بر رفع آن اقدام شود، ضمن اینکه قوانین جامعی نیز باید در فضای رسانه ای کشور برای مقابله با این پدیده مدون گردد.

جعفری در خاتمه تاکید کرد:کمیسیون متبوعش باید در جلسه ای ویژه ضمن مشخص کردن متولی مقابله با مسئله شیطان پرستی،راهکارهای مقابله با آن را نیز مورد بحث و بررسی قرار دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet