هدر اصلی
1389/04/13 10:07:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
زمانی تشریح کرد:

دیدار مجلسیان با مراجع عظام در راستای تطبیق قوانین مصوب با احکام شرعی

**سخنگوی کمیسیون اجتماعی با اشاره به جزئیات دیدار اعضای کمیسیون با مراجع نظام قم گفت: کمیسیون اجتماعی جهت تسهیل و مطابقت قوانین مجلس با احکام شرعی ودستورات قرآنی هرچند وقت یکبار با مراجع نظام دیدار می کند.

سید جواد زمانی نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان افزود: کمیسیون اجتماعی بررسی حوزه گسترده ای ازمسائل اجتماعی مانند مواد مخدر، کودکان بی سرپرست،زنان سرپرست خانوار، کمیته امداد بنیاد شهید را برعهده دارد و در این راستا باکارشناسان حوزه های مختلف دیدار و گفتگو می کند.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی خاطر نشان کرد:برای تسهیل در تضمین قوانین و مطابقت آنها با احکام شرعی ودستورات قرآنی اعضای کمیسیون اجتماعی هرچند وقت یکبار با مراجع اعظام دیدار وگفتگو دارند.

زمانی در ادامه اذعان داشت: کمیسیون اجتماعی گزارشی از عملکرد خود را در این جلسه به مراجع نظام تقلید تقدیم خواهد کرد تا نظرات و پیشنهادات آنها جهت رفع نواقص و مشکلات مصوبات استفاده نماییم.

نماینده کرمانشاه تصریح کرد: اعضای کمیسیون اجتماعی با اکثر علمای قم دیدار و گفتگو خواهند داشت تا ازنظرات و پیشنهادات بهره مند شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet