هدر موبایل
1389/04/13 11:11:00
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون روحانیون مجلس:

تخریب مجلس، رهبر انقلاب را آزرده می‌کند

**عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی گفت: مراکز سازمان دهنده تجمعات و تخریب علیه مجلس تا پیش از فاش شدن هویتشان از اینگونه اقدامات دست بکشند.

"سیدرضا اکرمی" عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی برضرورت حفظ وحدت در کشور اظهار داشت: مجلس عصاره و برگزیده ملت است و باید جایگاه آن از سوی مردم و سایر مسئولان حفظ شود.

وی با بیان اینکه هیچ کس منکر نظارت مردم بر عملکرد مجلس و نمایندگان نیست، خاطرنشان ساخت: اما قانون برای این مسئله راهکار ارائه کرده است.

وی تصریح کرد: در هیچ جای دنیا برگزاری تجمع و دادن شعار علیه نمایندگان و رئیس مجلس را شیوه درست نظارت بر عملکرد نمایندگانشان نمی‌دانند.

نماینده مردم تهران ادامه داد: عده‌ای به بهانه حمایت از رهبری جلو مجلس جمع می شوند و شعارهای نامناسب می دهند، رهبری کجا و کی عنوان کرده‌اند که اینگونه حمایت خودتان از من را نشان دهید؟

عضو فراکسیون روحانیون مجلس خاطر نشان کرد: رئیس مجلس دارای جایگاه علمی و شخصیتی بالایی هستند. ایشان سالها رئیس صدا و سیما، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی بوده اند.

وی تاکید کرد: تخریب شخصیت و جایگاه ایشان نه تنها موجب تضعیف مجلس خواهد شد بلکه رهبری را هم آزرده خاطر خواهد کرد.

اکرمی به مصوبه اخیر مجلس در خصوص حمایت از تاسیس و تقویت موسسات و مراکز آموزش عالی غیر دولتی اشاره کرد و گفت: ما در این مصوبه برای 280موسسه و پژوهشکده غیرانتفاعی تصمیم گیری کردیم؛ برای شهریه 280موسسه غیر انتفاعی برنامه ریزی کردیم و برای 280موسسه غیر انتفاعی تصویب کردیم.

وی ادامه داد: بر اساس این مصوبه اگر هیئت امنا و موسس حق تصرف مالکانه را داشت می تواند وقف صورت گیرد.

نماینده مردم تهران تاکید کرد: بنابراین این همه جنجال‌ها و اتهام‌هایی که به نمایندگان وارد شد، خلاف قانون و اخلاق بود.

وی با اشاره به مراکز سازمان دهنده این تجمعات و شعارها خاطرنشان ساخت: این سازمان ها و گروهها بهتر است پیش از آنکه هویتشان برای همه علنی شود دست از این کارها بردارند  چون در نهایت خود آنها متضرر خواهند شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet