هدر موبایل
1389/04/13 11:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آرین‌منش خبر داد:

ارتقای کنترل و نظارت در فضای مجازی برای مقابله با تهدیدات دشمنان در دستور کار مجلس

**نایب رئیس اول کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ،گفت: با افزایش کنترل و نظارت در فضای اینترنتی و آموزش و فرهنگ سازی بین نسل جوان تلاش سازمان یافته دشمنان نظام و انقلاب را خنثی می کنیم.

جواد آرین منش نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با تأکید بر اینکه مسئولان باید تلاش وافری را جهت کنترل و نظارت در فضای رسانه ای کشور اعمال نمایند، اظهار داشت: گسترش روز افزون رسانه نوین و پیشرفت هایی که در این زمینه صورت گرفته کنترل صددرصد این امور را با دشواری مواجه کرده البته این قضیه نباید مانع تلاش جهت تحقق این مقوله شود.

نایب رئیس اول کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه مسئولان ذیربط باید به ارتقای سواد رسانه ای جامعه مبادرت ورزند تصریح کرد: باید نحوه استفاده از رسانه نوین به نسل جوان آموزش داده شود تا در گزینش در دنیای سایبر کمتر دچار مشکل شوند.

وی با اشاره به اینکه مجلس در سال های اخیر قوانینی جهت جلوگیری از سوء استفاده ها در فضای اینترنتی به تصویب رسانده است، خاطرنشان کرد: مجلس آمادگی دارد تا خلاءهای قانونی که در زمینه کنترل و نظارت در فضای سایبر وجود دارد را در قالب لوایحی که از دستگاه های ذیربط به مجلس ارائه می شود، رفع نماید.

آرین منش با بیان اینکه دشمنان انقلاب تلاش های سازمان یافته ای را با استفاده از فضای دیجیتال و سایبر برای مقابله با نظام انجام می دهند، تأکید کرد: مسئولان باید کنترل و نظارت را در شبکه های مجازی و اینترنتی افزایش داده، ضمن اینکه با آموزش و انجام کار فرهنگی مصونیت سازی کنند که این امر کار سازمان یافته ای را از سوی نهادهای فرهنگی می طلبد./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet