هدر موبایل
1389/04/13 12:02:00
سرویس سیاسی
دلخوش در جمع خبرنگاران:

تجمع‌ علیه مجلس یک برنامه ساماندهی شده بود

**عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی تجمع‌ هفته پیش علیه مجلس را یک برنامه ساماندهی شده دانست.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "سیدکاظم دلخوش" در حاشیه جلسه علنی روز یک‌شنبه 13 تیر ماه  در جمع خبرنگاران پارلمانی گفت: تجمع 150 تا 200 نفر مقابل مجلس در اعتراض به مصوبه مجلس در مورد حمایت از تاسیس و تقویت موسسات آموزش عالی غیردولتی هیچ ارتباطی با بسیج نداشت، چرا که بسیج جایگاه حقیقی و حقوقی دارد.

وی با بیان اینکه بسیج هر جا نیاز به دفاع از نظام باشد وارد می‌شود، تصریح کرد: افرادی که در مقابل مجلس تجمع کردند بسیجی نبودند و کسانی که بخواهند آنها را به بسیج مرتبط کنند به بیراهه رفته‌اند.

دلخوش تجمع کنندگان مقابل مجلس را عوامل برخی از کسانی دانست که قصد داشتند در مجلس حرف خود را به کرسی بنشانند.

نماینده مردم صومعه سرا با یادآور شدن اینکه از آنجا که رهبری به وحدت تاکید دارند باید به این مساله توجه شود، خاطرنشان ساخت: برخی مدارک و مستندات حاکی از این است که این نمایندگان تخلف آشکار کرده‌اند.

وی گفت: ‌هنگامی که اسناد جعلی،‌ بیانیه و پیامک به نام ما زده می‌شود، نشان می‌دهد که شرکت کنندگان در این تجمع طی یک برنامه ساماندهی شده مقابل مجلس آمده بودند.

دلخوش با اشاره به مطلبی که در یکی از سایت‌ها درباره اصول‌گرایی وی بیان شده بود، متذکر شد: تبعیت از فرمایش‌های مقام معظم رهبری از محورهای اصول‌گرایی است و در کشوری که همگان مسلمانند، باید مردم را حفظ کنیم.

این نماینده مجلس با مشهود توصیف کردن سابقه خود، یادآور شد: همه می‌دانند که من بسیجی‌ام و هنوز وقتی بسیاری از این افراد متولد نشده بودند من در جبهه حضور داشتم و از این رو نمی‌توانند این حرف‌ها را خوراک تبلیغاتی کنند.

دلخوش در پایان گفت: در برخی سایت‌ها به من توهین شده و من از افرادی که قصد فرافکنی و تشویش اذهان عمومی و تعرض داشته‌اند، شکایت کرده‌ام.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet