هدر موبایل
1389/04/13 12:45:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مصباحی‌مقدم تشریح کرد:

جزئیات سفر اعضای جامعه روحانیت مبارز به قم

**یک عضو ارشد جامعه روحانیت مبارز به تشریح جزئیات سفر اعضای این تشکل به قم و دیدار و تصمیم‌گیری‌های روز گذشته جامعتین پرداخت.

حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم در گفتگو با مهر در پاسخ به این سئوال که در جلسه روز گذشته جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم چه گذشت؟ اظهار داشت: این جلسه‌ای بین دو تشکل روحانی سابقه‌دار و تاثیرگذار در کشور بود.

وی افزود: قرار شد تا جامعتین پس از این گفتگوهایی داشته باشند تا در موضع‌گیری‌ها و تصمیم‌گیری‌ها به یکدیگر نزدیک شوند.

مصباحی مقدم گفت: قرار است کمیته‌ای مشترک بین جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تشکیل شود تا این کمیته بتواند بحث‌ها و گفتگوهای بین این تشکلهای  روحانی را تبیین نماید.

وی در پاسخ به این سئوال که موضوع دیدار با آیت‌الله صافی گلپایگانی یکی از مراجع عظام تقلید چه بود، گفت: دیدار با آیت‌الله صافی گلپایگانی به منظور احوال پرسی از ایشان بود ضمن اینکه این مرجع تقلید در جریان آنچه در جامعه روحانیت مبارز می‌گذرد قرار گرفت.

این عضو جامعه روحانیت مبارز یادآوری کرد که اعضای این تشکل روحانی در دیدار با آیت‌الله صافی گلپایگانی از رهنمودهای ایشان نیز استفاده کردند.

وی در پاسخ به این سئوال که چرا با سایر مراجع تقلید نیز دیداری از سوی جامعه روحانیت مبارز صورت نگرفت، گفت: به دلیل گرمای هوای قم غالباً مراجع به مشهد و یا اطراف قم مشرف شده بودند و یا دیدارها هماهنگ نشده بود.

مصباحی مقدم در پاسخ به این سئوال که آیا برنامه‌ای برای دیدار با مراجع تقلید در آینده در دستور کار جامعه روحانیت مبارز قرار دارد، خاطرنشان کرد: این دیدارها طبق روال معمول صورت می‌گیرد و ما امیدواریم که بتوانیم با سایر مراجع تقلید هم دیدارهایی داشت باشیم تا از رهنمودهای آنان استفاده کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet