هدر موبایل
1389/04/13 12:29:00
سرویس صحن
در خصوص برخورد با مطبوعات

خباز توضیحات وزیر ارشاد را قانع کننده دانست

**نماینده مردم کاشمر، خلیل آباد و بردسکن در مجلس شورای اسلامی توضیحات وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص برخورد با مطبوعات را قانع کننده دانست.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، در جلسه علنی روز یکشنبه 13 تیر ماه سوال "محمدرضا خباز" از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص نحوه برخورد با مطبوعات مورد بررسی قرار گرفت.

پس از قرائت گزارش کمیسیون فرهنگی در مورد این سوال و توضیحات "سیدمحمد حسینی" و همچنین اظهارات نماینده سوال کننده، "سیدمحمدحسن ابوترابی فرد" نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از "محمدرضا خباز" درخصوص قانع شدن وی از پاسخ حسینی وزیر فرهنگ ارشاد اسلامی سوال کرد که خباز در پاسخ گفت: آنچه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در کمیسیون فرهنگی مجلس مطرح کردند با آنچه در صحن می گویند متفاوت است.

وی تصریح کرد: آقای حسینی در کمیسیون تاکید کردند برخوردهای معاونت مطبوعاتی در سال گذشته تند بوده و قرار است اصلاح شود و با این برخوردها مقابله می کنیم اما سخن وی در صحن علنی گونه ای دیگری است.

این نماینده مجلس در پایان با بیان این شرط که اگر وزیر بر این امر تاکید کنند که دغدغه را مرتفع می کنند از سوال خود می گذرم، توضیحات وزیر را قانع کننده اعلام کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet