هدر موبایل
1389/04/13 12:21:00
سرویس صحن
امیری کهنوج در نطق میان دستور:

افرادی که در دولت چرخ توسعه را کند می‌کنند، جایگزین شوند

**نماینده مردم کهنوج در مجلس شورای اسلامی خواستار اصلاح یا جایگزین کردن کسانی شد که در مجموعه دولت نه تنها بسیار عقب‌تر از حرکت رو به جلو دولت هستند، بلکه بعضا در ایجاد موانع و کند‌کردن چرخ توسعه کشور و دل سرد‌کردن مردم ایفای نقش می‌کنند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "محمدرضا امیری کهنوج" ناطق میان دستور جلسه علنی روز یکشنبه 13 تیر ماه تاکید کرد: دنیا بداند دولت شجاع و ملت مجاهد ایران اسلامی با تبعیت از مقام منیع ولایت و با حفظ انسجام و وحدت در برابر زیاده‌خواهی غرب و استکبار جهانی و قطعنامه‌ای غیرمنطقی و بی‌اساس شورای امنیت با قامتی استوار با تکیه بر قدرت ایمان خواهد ایستاد و هرگز از حقوق مسلم این ملت مظلوم و ملل مظلوم دیگر خصوصا فلسطین و غزه نخواهد گذشت.

وی افزود: امروز حمایت از دولتی که پیرو ولایت، پرتلاش و حامی محرومان و به دنبال تحقق اهداف و اندیشه‌های تابناک حضرت امام و شهداست برهمگان خصوصا بر کسانی که به عنوان کارگزاران حکومت اسلامی در پیکره دولت مشغول کار هستند، ضروری و لازم است.

امیری با یاداور شدن اینکه با کمال تاسف هستند کسانی که در مجموعه دولت نه تنها بسیار عقب‌تر از حرکت رو به جلو دولت هستند، بلکه بعضا در ایجاد موانع و کند‌کردن چرخ توسعه کشور و دل سرد‌کردن مردم ایفای نقش می‌کنند، تاکید کرد: دولت یا باید درصدد اصلاح آنها برآید و یا نیرو‌های ارزشمند، کارآمد و لایق را جایگزین آنها کند.

نماینده مردم کهنوج در بخش دیگری از سخنان خود به مشکلات حوزه انتخابیه خود پرداخت و اظهار داشت: علی‌رغم خدمات ارزنده دولت دکتر احمدی‌نژاد هم‌چنان معضلات و مشکلات فراوانی وجود دارد.

وی یاداور شد: 19 سال است وزارت صنایع و معادن به بهانه‌های مختلف در راه‌اندازی فاز دوم معدن تیتانییوم کهنوج تعلل می‌کند، در حالی که توجه به معادن غنی منطقه و سرمایه‌گذاری در این امر می‌تواند اشتغال زیادی را برای جوانان جویای کار منطقه فراهم کند.

امیری کهنوج با بیان اینکه یک‌سال است نیروگاه هزار مگاواتی کهنوج تعطیل و بانک مرکزی و بانک‌های دیگر در گشایش اعتبار آن سهل‌انگاری می‌کنند، گفت این درحالی است که مردم به خاطر کمبود انرژی در گرمای 50 درجه با قطعی برق و افت شدید ولتاژ برق مواجه‌اند.

وی همچنین متذکر شد: کشاورزان پرتلاش منطقه حدود سه‌ماه است گندم خود را تحویل سیلو داده، ولی هنوز بهای آن را دریافت نکرده‌اند درحالی که فصل کشت بعدی آنها فرارسیده و از طرفی بانک‌ها جهت وصول مطالبات خود آرامش آنها را سلب کرده‌اند.

نماینده کهنوج خاطرنشان ساخت: انتظار این قشر تولید‌کننده و زحمتکش آن است که دولت در بخش سود و دیر‌کرد وام آنها که در اثر خشکسالی چندین ساله نتوانسته‌اند آن را پرداخت‌کننده عنایت ویژه نماید.

وی کمبود فضای آموزشی و ترک تحصیل دختران و فاقد آب آشامیدنی‌بودن بیش از 60 درصد روستاهای کهنوج را از دیگر مشکلات حوزه انتخابیه خود عنوان کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet