هدر موبایل
1389/04/13 13:39:00
سرویس اقتصادی
سخنگوی کمیسیون اقتصادی:

مبارزه با قاچاق نیازمند قوانین جدید است

**سخنگوی کمیسیون اقتصادی در هشتمین سالروز ابلاغ پیام مقام معظم رهبری مبنی بر مبارزه جدی با قاچاق از وجود ضعف قانونی برای مبارزه با قاچاق خبر داد و گفت: مبارزه جدی با قاچاق نیازمند قوانین جدید است.

"سیدعلی موسوی جرف "سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس در گفتگو با خبر گزاری خانه ملت از لزوم بازنگری در قوانین موجود برای مبارزه با قاچاق خبر داد و گفت: امیدواریم با تصویب اصلاحیه قانون قاچاق در ساختار سیستم های مبارزه با قاچاق تحولی اساسی ایجاد شود تا به این واسطه بتوانیم با پدیده قاچاق مبارزه ای تاثیر گذار داشته باشیم.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به آمارهایی که در مورد قاچاق کالا از جمله قاچاق روزانه 12میلیون لیتر بنزین وجود دارد گفت: این آمارها نشان می دهد اغلب این قاچاق ها از مبادی رسمی صورت می گیرد چون حجم بالای این موارد نشان دهنده این است که این قاچاق ها بدون امکانات خاص و عمده اصلا امکان پذیر نیست.

وی راه حل جلوگیری از قاچاق کالا با این حجم بالا را سعی در ورود این کالاها از مبادی رسمی و مبارزه با دانه درشت های قاچاق عنوان کرد.

سخنگوی کمیسیون اقتصاد در واکنش به وجود مافیای قاچاق در کشور گفت: اگر چنین مافیایی در دولت وجود داشته باشد و در بدنه دولت یا هرجایی پایگاه داشته باشد باید به شدت با ان برخورد شود و افشاگری در مورد آنها صورت گیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet