هدر اصلی
1389/04/13 12:27:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان به مسوولان اجرایی

**"محمد دهقان" عضو هیات رییسه‌ مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی جلسه علنی روز یکشنبه ۱۳ تیر ماه نمایندگان به مسوولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، تذکرات قرائت شده به این شرح است:

- تذکر گرانمایه‌پور نماینده کاشان به وزیر راه و ترابری در خصوص  تسریع در اجرای راه چهار خطه کاشان - رکان

- تذکر امیری، نماینده زرند ، به وزیر صنایع در خصوص اتخاذ تصمیمات لازم برای پرداخت به موقع حقوق و مزایای کارگران شرکت ذغال سنگ و جبران مطالبات آنها.

- تذکر علیخانی نماینده قزوین به رییس‌جمهور در خصوص  دستور تسریع در نمودار و ساختار تشکیلاتی بیمارستان دویست تخت‌خوابی به استان قزوین.

- تذکر علیخانی نماینده قزوین به وزیر بازرگانی در خصوص  خرید تضمینی گندم کشاورزان استان قزوین و تسریع در پرداخت قیمت واقعی آن از سوی سازمان غله و به وزیر صنایع رفع موانع توزیع سیمان به کارخانه‌های سیمان آبیک و ساوه.

- تذکر ونایی نماینده ملایر به وزیر راه و ترابری در خصوص  تسریع در عملیات ریل‌گذاری راه‌آهن غرب کشور تا ایستگاه ملایر.

- تذکر یحیی‌زاده نماینده تفت و میبد به وزیر راه و ترابری در خصوص  تسریع در تکمیل کمربندی الغدیر - میبد با توجه به وقوع تصادفات فراوان در مسیر فعلی و به رییس‌جمهور در خصوص  دستور توزیع بن خشکسالی بین کشاورزان آسیب‌دیده تفت.

- تذکر میرحسینی نماینده میناب و رودان به رییس‌جمهور در خصوص  دستور تامین اعتبار برای مجتمع آبرسانی سورک بخش شهرستان جاسک.

- تذکر قاضی‌پور نماینده ارومیه به رییس‌جمهور در خصوص  دستور پرداخت اعتبار توازن.

- تذکر کوچکی نژاد نماینده رشت به رییس‌جمهور در خصوص  دستور ابلاغ قانون پذیرش دانشجو از طریق آموزشکده‌های فنی وابسته به آموزش و پرورش و به وزیر آموزش و پرورش در خصوص رسیدگی به وضع بیش از بیست هزار نیروهای خدماتی آموزشی در آن وزارت و به وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص  رسیدگی به علت عدم نظارت بر بانک‌ها در نحوه هزینه‌ منابع در جهت تولید.

- تذکر فلاحت‌پیشه نماینده اسلام‌آباد غرب به وزیر آموزش و پرورش در خصوص  اجرای کامل قانون مصوب مجلس در استخدام معلمان حق‌التدریس و به وزیر اطلاعات در خصوص  پیگیری اقدامات خلاف امنیت و منافع ملی کشور در استان کرمانشاه در وقف غیرقانونی اراضی کشاورزی مردم و نارضایتی عمومی ناشی از این اقدام.

- تذکر محمودزاده و عیسی‌زاده، نماینده مهاباد و میاندوآب، به وزیر بازرگانی در خصوص  لزوم تحویل به موقع گندم تولیدی کشاورزان و تامین مبالغ آن و به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص  اعلام علت عدم توجه به نحوه‌ ترویج شیوه‌های مبارزه و تامین سموم مورد نیاز آفات سن و زنگ گندم کشاورزان و عدم تحویل آن توسط سیلوها.

- تذکر اسماعیلی نماینده گرمی به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص  لزوم پرداخت وجه گندم و جوی کشاورزان و به وزیر بازرگانی در خصوص  لزوم خرید گندم و جو از کشاورزان منطقه مغان.

- تذکر بشیری نماینده پاکدشت و به وزیر بازرگانی در خصوص  تسریع در پرداخت بهای تحویلی گندم کشاورزان به سیلوها.

- تذکر سادات ابراهیمی نماینده شوشتر به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص  لزوم توجه به تکمیل ساختمان دانشگاه پیام نور شوشتر.

- تذکر دهدشتی نماینده آبادان به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص  اعلام علت عدم توجه به دانشگاه پیام نور آبادان.

- تذکر شبان‌پور نماینده مرودشت و ارسنجان و پاسارگاد به رییس‌جمهور در خصوص  دستور پرداخت بهای گندم کشاورزان شهرستان‌های مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد.

- تذکر حسینی نماینده مینودشت به رییس‌جمهور در خصوص  دستور رسیدگی به علت عدم اجرای طرح‌های ورزشی در مرکز دهستان‌های نیقا و استخرشهر.

- تذکر قنبری نماینده ایلام به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص  ضرورت توجه جدی بر بازسازی و تکثیر جنگل‌های استان ایلام.

- تذکر دلخوش نماینده صومعه‌سرا به وزیر راه و ترابری در خصوص  اعلام علت اختلاف نرخ عوارض در اتوبان‌های مختلف کشور.

- تذکر رحیمی‌نسب نماینده خرم‌آباد به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص اعلام علت عدم حمایت از ناشران بومی توسط اداره‌ی ارشاد اسلامی لرستان.

- تذکر سنایی نماینده نهاوند به وزرای جهاد کشاورزی و بازرگانی در خصوص  رفع مشکلات کشاورزان و تحویل به موقع محصولات آنها.

- تذکر فرهمند، نماینده بافق و مهریز به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص  ادامه روند اخذ دانشجو برای مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای وبه وزرای امور اقتصادی و دارایی و بازرگانی در خصوص  تسریع پرداخت بهای گندم خریداری شده از کشاورزان طبق روال سال‌های قبل.

- تذکر کواکبیان، نماینده سمنان به وزیر امور خارجه در خصوص  تذکر به دولت ترکیه در خصوص ملاقات محرمانه وزیر خارجه‌ی این کشور با یکی از مسوولان رژیم صهیونیستی و به دولت عراق درمورد احتمال انتقال نفت عراق به رژیم غاصب صهیونیستی و به وزیر نفت، ضرورت خاموش کردن چاه نفت‌شهر و به وزرای بازرگانی و جهاد کشاورزی، لزوم پرداخت بهای گندم به کشاورزان.

- تذکر ادیانی‌راد نماینده قائمشهر به وزیر کشور در خصوص  تسریع در احداث مجتمع اداری متمرکز استان مازندران.

- تذکر عثمانی نماینده بوکان به وزیر بازرگانی در خصوص  لزوم رفع مشکلات تحویل گندم و جو کشاورزان بوکان.

- تذکر یوسف‌نژاد نماینده ساری به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، بررسی علت کم‌توجهی به طرح تالار فرهنگی مرکز سالاری و به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص  تامین تجهیزات مناسب برای پوشش تلفن همراه در مناطق مختلف شهرستان ساری و به وزیر راه و ترابری در خصوص  تامین اعتبار مناسب برای طرح کمربندی شمالی ساری.

- تذکر هاشمیان و بختیاری نماینده رفسنجان و بافت به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص  جلوگیری از ورود، ساخت و توزیع سموم تقلبی برای مبارزه با آفات.

- تذکر محمدی و فرهمند نماینده مریوان، مهریز، به وزرای بازرگانی و جهاد کشاورزی در خصوص  بررسی عدم اثربخشی بعضی سموم توزیع شده بین کشاورزان و باغداران از نظر مواد موثر و تاریخ انقضا و منشاء واردات و کارخانه‌های سازنده.

- تذکر جلالیان نماینده دیر و کنگان به وزیر راه در خصوص  تسریع در عملیات اجرایی راه ریز به درگاه.

- تذکر حسین امیری نماینده زرند به رییس‌جمهور در خصوص  صدور دستور حل مشکل گردشگری استان کرمان و احیای و احداث خدماتی گردشگری و به وزیر راه و ترابری در خصوص  تامین نقدینگی برای شروع مجدد و تسریع در پروژه‌های راه‌های روستایی شهرستان زرند.

- تذکر دهقان نماینده چناران و طرقبه به وزیر کشور در خصوص  اقدام عاجل برای رسیدگی به خسارات وارده به کشاورزان چناران و طرقبه شاندیز در اثر تگرگ، سیل و حریق.

- تذکر موسوی مبارکه نماینده مبارکه به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص  علت عدم امهال وام کشاورزان در سال زارعی گذشته.

- تذکر لاهوتی نماینده لنگرود به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص  عدم پرداخت مطالبات چایکاران.

- تذکر ترابی نماینده گرمسار به وزیر بازرگانی در خصوص  پرداخت مطالبات مربوط به گندم کشاورزان گرمسار.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet