هدر موبایل
1389/04/12 10:03:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
الهیان:

دانشجویان اجازه سوء استفاده جریانات سیاسی از فضای دانشگاه‌ها را نخواهند داد

**عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت که دانشجویان آگاه و با بصیرت کشور با هوشمندی و شناختی که از احزاب و گروه‌های سیاسی دارند، اجازه نخواهند داد که جریانات سیاسی از فضای سیاسی حاکم بر دانشگاه‌ها سوء استفاده کنند.

زهره الهیان نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به عملکرد فتنه‌گران در طول ماه‌های اخیر و برنامه‌ریزی آنها برای بر هم زدن فضای جامعه، گفت: فتنه سال گذشته و وقایعی که پس از انتخابات ریاست جمهوری رخ داد در واقع آزمونی بزرگ در مورد بصیرت و بینش سیاسی برای تمام اقشار جامعه بخصوص برای دانشجویان بود.

وی افزود: در وقایع و اتفاقاتی که پس از انتخابات ریاست جمهوری رخ داد، بسیاری از جریانات همراه با برخی اشخاص حقیقی و حقوقی ماهیت درونی خود را ظاهر کردند؛ این اتفاقات و اقدامات جریان فتنه محکی برای سنجش خلوص افراد و جریانات در پایبندی به اهداف نظام، امام و انقلاب بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: امروز دانشجویان بیش از هر زمان دیگری ماهیت اشخاص، گروه‌ها و جریانات سیاسی را شناخته و نسبت به آن آگاه هستند.

الهیان با اشاره به فعالیت‌های جریان فتنه برای برهم زدن وضع دانشگاه‌ها اظهار داشت: جریان فتنه و گروهک‌های تروریستی به نوبه خود بنای فعالیت داشته و برنامه‌ریزی‌هایی را در طول ماه‌های اخیر و سال گذشته برای بر زدن فضای دانشگاه داشته‌اند.

وی خاطرنشان کرد:‌ قاعدتاً دانشجویان آگاه و با بصیرت کشور با هوشمندی و هوشیاری خود و شناختی که از احزاب و گروه‌های سیاسی دارند، اجازه نخواهند داد که جریانات سیاسی از فضای سیاسی حاکم بر دانشگاه‌ها سوء استفاده کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet