حلول ماه ربیع الاول
1389/04/13 13:08:00
سرویس صحن
آقایی در نطق میان دستور:

ملت ایران تسلیم زورگویی‌های نمی‌شود

**نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ایران تسلیم زورگویی های آمریکای ضد حقوق بشر و جنایتکار نخواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "علی اکبر آقایی" ناطق میان دستور جلسه علنی روز یکشنبه 13  تیر ماه گفت: دوازدهم تیرماه یادآور یکی از تلخ ترین خاطرات مردم ایران و در عین حال از جمله جنایات آشکار نقض حقوق بشر از سوی دولت آمریکاست که همانند کشتار حمله اتمی به ژاپن، کشتار مردم بی گناه عراق و افغانستان لکه ننگ ابدی بر روی حکومت جنایتکار آمریکا و سازمانهای دروغین حقوق بشر باقی خواهد ماند.

وی تصریح کرد: دوازدهم تیرماه سال 1367 برابر با سوم ژوئیه 1988 هواپیمای مسافربری ایرباس هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران که از بندرعباس عازم دوبی بود بر فراز آبهای خلیج فارس و در نزدیکی جزیره «هنگام» مورد حمله ناو جنگی آمریکا مستقر در آبهای خلیج فارس قرار می گیرد. آقایی تاکید کرد:شلیک دو فروند موشک ناو جنگی وینسنس به هواپیمای مسافری که جان 290 مسافر و خدمه بیگناه را گرفت حتی به جان 66 کودک و 53 زن و 46 تبعه کشورهای خارجی نیز رحم نکرد و سکوت ننگین شورای امنیت و سازمانهای حقوق بشر نیز در این جنایت و تکرار آن نمی‌تواند بی‌تاثیر باشد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: آمریکا باید بداند ملت ایران تسلیم زورگویی های آمریکای ضد حقوق بشر و جنایتکار نخواهد شد و بداند اگر با تشدید تحریم ها دنبال سخت گیری علیه نظام و ملت ایران باشد انتقام خدا و ملت بزرگ ایران سخت تر خواهد بود.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امروز این امت ولایتمدار در پشتیبانی ولی فقیه زمان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای در مقابل دشمنی استکبار آمریکا و آسیب های ناشی از تحریم و غضب آن ایستاده اند و دشمنان بدانند که قادر نیستند به این ملت خداجو آسیبی برسانند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet