حلول ماه ربیع الاول
1389/04/13 15:46:00
سرویس سیاسی
صبح امروز آغاز شد

حضور رئیس پارلمان لهستان در دور دوم انتخابات ریاست‌جمهوری

**رئیس پارلمان لهستان و برادر رئیس‌جمهور سابق لهستان که بیشترین آرا را در دور اول انتخابات ریاست‌جمهوری کسب کردند، امروز در انتخابات دور دوم رقابت با یکدیگر را ادامه می‌دهند.

به گزارش خانه ملت به نقل از سی.ان.ان، دور دوم انتخابات ریاست جمهوری لهستان با رقابت رئیس مجلس و برادر رئیس جمهور سابق این کشور که بیشترین آرا را در دور اول کسب کرده بودند، امروز برگزار شد.

 بر اساس این گزارش، برونیسلاوکوموروسکی، رئیس مجلس و یاروسلاو کاچینسکی برادر دوقلویی رئیس جمهور فقید لهستان امروز رقابت در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری را آغاز کردند.

این گزارش می افزاید: رای گیری برای تعیین رئیس جمهور جدید لهستان  تا ساعت هشت به وقت محلی ادامه دارد  و پیش بینی می شود صبح فردا دوشنبه،  نتایج این انتخابات اعلام شود.

گفتنی است، در دور اول انتخابات که در ماه ژانویه سال جاری میلادی برگزار شد، رئیس مجلس لهستان که از زمان مرگ رئیس جمهور ریاست جمهوری موقت را بر عهده گرفته است نتوانست 50 درصد آرا را به دست آورد و اکنون با برادر رئیس جمهور سابق این کشور برای دور دوم رقابت می کند.

لازم به یادآوری است رئیس جمهور پیشین لهستان به همراه همسر و بیش از نود تن از مقام های سیاسی و نظامی این کشور 10 آوریل سال گذشته میلادی در غرب روسیه در یک سانحه هوایی کشته شدند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet