حلول ماه ربیع الاول
1389/04/13 15:52:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ولی اسماعیلی:

تاکنون طرح استیضاح وزیر بازرگانی را 20 نماینده امضا کرده‌اند

**نماینده گرمی در مجلس از رسیدن تعداد امضاهای طرح استیضاح وزیر بازرگانی به ۲۰ امضاء خبر داد.

ولی اسماعیلی نماینده مردم گرمی و عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به طرح استیضاح وزیر بازرگانی که هم اکنون در حال پیگیری در مجلس است، در خصوص علت این موضوع، اظهار داشت:‌ پیرو بازدیدهایی که هفته گذشته نمایندگان از حوزه‌های انتخابیه خود داشتند از جمله دشت‌مغان که بنده از آنجا بازدید کردم، شاهد بودیم که صف‌هایی طولانی تشکیل شده و برای خرید محصولات از کشاورزان نیز برنامه‌ریزی درستی انجام نشده بود و کشاورزان برای تحویل محصولات خود چندین روز در صف‌‌های طولانی مدت و چندین کیلومتری حضور داشتند.

وی افزود: به همین دلیل هفته گذشته طرحی را برای استیضاح مهدی غضنفری وزیر بارزگانی آماده کردیم که تاکنون به امضای حدود 20 نماینده مجلس رسیده است.

اسماعیلی با بیان اینکه متن این طرح آماده شده است، تصریح کرد: در این طرح به موارد مهمی از جمله عدم مدیریت خوب برای خرید گندم، موضوع واردات بی‌رویه گوشت و مرکبات و همچنین عدم سازماندهی مناسب و به موقع برای پرداخت وجه گندم اشاره شده است.

این عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان در خاتمه متذکر شد، اگر وزیر بازرگانی پاسخی منطقی به سؤالات نمایندگان ارائه ندهد، پیش‌بینی می‌کنیم که تعداد امضاءها برای طرح استیضاح وی بیشتر شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet