هدر موبایل
1389/04/13 19:15:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نایب رییس کمیسیون قضایی:

مدعیان حقوق بشر به ابزاری برای زیاده‌خواهی صهیونیسم تبدیل شده‌اند

**نایب رییس کمیسیون فضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه مدعیان حقوق بشر خود موجب پایمال شدن این حقوق می‌شوند،گفت: متاسفانه مجامع بین‌المللی مانند اتحادیه اروپا،سازمان ملل و شورای امنیت با ادعای فریببنده خود به ابزاری برای زیاده‌خواهی استکبار و صهیونیست‌ها تبدیل شده‌اند.

فرهاد تجری در گفت ‌و گو با ایرنا به موضوع تحریم فروش سوخت هواپیما به ایران از سوی آمریکا اشاره کرد و گفت: طبق قوانین بین‌المللی از جمله یاتا کشورهای عضو موظف به تامین سوخت مورد نیاز هواپیماها هستند و در غیر این صورت برخلاف مقررات و کنوانسیون‌های بین‌المللی عمل کرده‌اند.

تجری تحریم‌ها ضد ایران به خصوص تحریم فروش سوخت هواپیما را منحرف کردن افکار عمومی دنیا دانست و افزود: این تحریم‌ها در ظاهر تحت عنوان تحریم دولت مطرح می شود،اما واقعیت این است که با این نوع تحریم‌ها مردم و شهروندان عادی را خطاب خود قرار داده‌اند.

نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس،اضافه کرد: آنها در ظاهر و پوشش خیرخواهی در حقیقت با اقدمات خائنانه خود موجب خیانت به جامعه بشری و ظلم در جهان شده‌اند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه تحریم‌ها ضد ایران هیچ تاثیری نخواهد داشت، افزود: حتی در این زمینه کارشناسان و غربی نیز بارها اعلام کرده‌اند که اقدامات آمریکا نه تنها تاثیر مثبتی نخواهد داشت بلکه چهره واقعی آنها را برای افکار عمومی دنیا روشن‌تر خواهد کرد.

نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس خاطرنشان کرد: امروز دیگر شرایط به گونه‌ای نیست که آمریکایی‌ها هر اراده‌ای کردند کشورهای دنیا تسلیم شوند بلکه امروز زمان گفتمان و عدالت است و زمان زورگویی نیز به پایان رسیده است.

نماینده مردم قصر شیرین در پایان تاکید کرد که تصمیم‌گیرنده اصلی و بازیگردان اصلی آمریکا و غرب، لابی صهیونیست‌ است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet