هدر موبایل
1389/04/13 20:26:00
سرویس سیاسی
در اعتراض به اخراج از قدس صورت گرفت

تحصن نمایندگان فلسطینی وارد روز سوم شد

**نمایندگان فلسطینی تهدید شده به تبعید برای اعلام اعتراض به این حکم در ساختمان بین‌المللی هلال احمر شهر قدس برای روز سوم به تحصن خود ادامه دادند.

به گزارش خانه ملت به نقل از رویترز، دو تن از نمایندگان فلسطینی و یکی از وزرای سابق فلسطین که به تبعید از قدس محکوم شدند، برای روز سوم در ساختمان هلال احمر بین الملل در قدس تحصن کردند.

بر اساس این گزارش، احمد عطون در تماس تلفنی اعلام کرد: امروز روز سومی است که من و دو تن دیگر که حکم تبعید از فلسطین را دریافت کرده‌ایم در هلال احمر قدس تحصن کردیم و از اینجا نخواهیم رفت مگر اینکه اسرائیل کارت‌های شناسایی ما را پس دهد و مسئله تبعید ما نیز حل شود.

عطون افزود: پیشنهادهایی از سوی احزاب خارجی در قدس به ما داده شد که در دفاتر این احزاب تحصن کنیم ولی ما پناهده‌های سیاسی نیستیم بنابراین تصمیم گرفتیم در هلال احمر قدس تحصن کنیم.

عطون با اشاره به اینکه هر روز صدها نفر از فلسطینی ها برای اعلام همبستگی نزد آنها می‌آیند، اضافه کرد: آنقدر اینجا می‌مانیم تا رژیم صهیونیستی نتواند ما را در منزل خود یا در خیابان دستگیر کند و اگر قصد دستگیری ما را دارد به این مرکز بین‌المللی بیاید زیرا مسئولیت ما اکنون با مرکز هلال احمر بین‌المللی است.

لازم به ذکر است یک ماه قبل اسرائیل کارت‌های شناسایی چند تن از نمایندگان فلسطینی را مصادره کرد و از آنها خواست ظرف یک ماه از قدس خارج شوند و این درحالی است که جمعه گذشته مهلت یک ماهه این نمایندگان پایان یافت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet