ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1389/04/13 21:12:00
سرویس کمیسیون ها
آرین‌منش:

نمایندگان از پاسخ وزیر فرهنگ و ارشاد قانع نشدند

**نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد جهت پاسخ به سوال‌ ۵نماینده در جلسه امروز کمیسیون حضور پیدا کرد.

"جواد آرین‌منش" نماینده مردم مشهد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه تنها یک نماینده از پاسخ وزیر قانع شد، تاکید کرد: علی مطهری نماینده مردم تهران، حمید رسایی نماینده مردم تهران، سیروس سازدار نماینده مردم مرند، محمود احمدی بیغش نماینده مردم شازند، ایوب پاپری نماینده مردم دشتستان و عبدالعزیز جمشیدزهی نماینده مردم سراوان سوال کنندگان این جلسه بودند.

وی ادامه داد: جمشید زهی از طرح سوال خود منصرف شد.

آرین‌منش با اشاره به اینکه پاپری تنها نمانیده ای بود که از توضیحات وزیر قانع شد، تصریح کرد: نماینده مردم دشتستان از نحوه حمایت از هنرمندان سوال کرد که حسینی با توضیحات خود او را قانع کرد.

نایب رییس کمیسیون فرهنگی با بیان اینکه سازدار سوالی در خصوص حوزه انتخابیه خود داشت، افزود: نماینده مردم مرند در ارتباط با مسایل فرهنگی حوزه انتخابیه از وزیر فرهنگ و ارشاد سوال کرد که در نهایت حسینی نتوانست او را قانع کند.

وی تاکید کرد: علی مطهری به ترویج القاب بیگانه به وسیله درج بر روی کالاهای مصرفی اشاره کرد که او از پاسخ وزیر قانع نشد.

آرین منش با بیان اینکه بیغش و رسایی هم جزو نمایندگانی بودند که از پاسخ وزیر قانع نشدند، افزود: احمدی بیغش در خصوص وضعیت سینماهای کشور و رسایی در ارتباط با مطبوعات سوالاتی مطرح کردند.

وی با اشاره به اینکه طرح تحقیق و تفحص از سازمان حج و زیارت در دستور کار امروز کمیسیون فرهنگی بود، تاکید کرد: تحقیق و تفحص از سازمان حج و زیارت با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و نمایندگان متقاضی این طرح مورد بررسی قرار گرفت.

نایب رییس کمیسیون ادامه داد: علی لیالی رییس سازمان حج و زیارت نیز در جلسه حضور داشت و گزارشی از عملکرد سازمان مربوط ارائه کرد.

نماینده مردم مشهد تاکید کرد: همچنین محورهای طرح تحقیق و تفحص سازمان حج و زیارت مشخص و رای‌گیری اجرای این طرح به جلسه بعد موکول شد.  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet