خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1389/04/14 07:52:00
سرویس اقتصادی
جعفری با اشاره به استیضاح وزیر کشاورزی:

برای اجرای قانون از همه ابزارهای نظارتی استفاده می‌کنیم

**سخنگوی کمیسیون کشاورزی با بیان این مطلب که انتقادات نمایندگان نسبت به واردات بی رویه محصولات دامی و کشاورزی و مشکلات موجود در وزارت کشاورزی جدی است گفت: به دنبال استیضاح نیستیم اما اگر مشکل حل نشود از این ابزار نظارتی استفاده خواهیم کرد.

"عیسی جعفری" سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت با بیان این مطلب که مشکلات زیادی در مورد عملکرد وزارت کشاورزی وجود دارد برخی از انتقادات نمایندگان مردم را به وزارت جهاد کشاورزی به خاطر واردات بی رویه کالاهای دامی و کشاورزی عنوان کرد و گفت: موضوع واردات بی رویه کالاهای دامی و کشاورزی به خاطر اینکه لطمه جدی به استقلال اقتصادی کشور و امنیت شغلی کشاورزان وارد می کند باید مورد بررسی قرار گیرد و این گلایه ای است که نمایندگان مردم از جهاد کشاورزی دارند.

جعفری در مورد اینکه چقدر موضوع استیضاح وزیر کشاورزی جدی است گفت: نمایندگان با جدیت پیگیر رفع مشکلات موجود هستند و ما هم امیدواریم این مشکلات در نشست ها و مذاکراتی که بین نمایندگان و وزیر جهادکشاورزی صورت می گیرد حل شود و کار به استیضاح نکشد چرا که ما استیضاح را نقطه پایان می دانیم.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی همچنین با اشاره به این موضوع که نظارت طبق قانون اساسی وظیفه مجلس است گفت: ما از ابزارهای نظارتی خود برای نظارت بر اجرای صحیح قانون استفاده می کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet