ایام محرم 1398
1389/04/14 09:58:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نکونام:

اختلاف‌ فکرها را در نشست‌های خودمانی مرتفع کنیم

**عضو هیات رییسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: واقعیت این است که شاکله و مجموعه نظام همه در چارچوب حکومت اسلامی کار می‌کنند و متعهد به پیشرفت و تکامل هستند و طبیعی است که اختلاف، دوگانگی و انشقاق مانع از پیشرفت است. مقام معظم رهبری نیز همیشه با همین دیدگاه و با اعتقاد به این‌که وحدت کلمه، اتحاد و یکدلی عامل پیشرفت و توسعه کشور است، کشور را هدایت کردند.

حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین محمدابراهیم نکونام در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: به ویژه در وضعیت کشور ما که در دنیا استثنایی است و در حال ارائه الگوی توسعه تحت لوای دین و اسلام به دنیا هستیم ضرورتا باید با همان وحدت و اتحاد کار را پیش ببریم.

وی افزود: طبیعی است در این میان اگر هر یک از سران سه قوه و اعضای شاغل در قوای سه گانه حرکتی انجام دهند که مانع پیشرفت شوند مقصر خواهند بود. لذا انتظار این است که چنین اتفاقاتی در کشور نیفتد البته اختلاف فکر و نظر هست، اما می‌توان این اختلاف‌ فکرها را در نشست‌های خودمانی و با مباحث علمی مرتفع کرد و به وحدت نظر در اجرا رسید که امیدواریم این کار انجام شود.

نماینده مردم گلپایگان در خانه ملت با تاکید بر این‌که همه ما (قوای سه‌گانه) مسوول اجرای منویات مقام معظم رهبری هستیم، یادآور شد: البته مخفی نماند که دولت به هر صورت با مشکلات جدی روبرو است و ما معتقدیم تا جایی که حریم قوه مقننه خدشه‌دار نشود باید به دولت که در میدان عمل و کار است کمک کنیم و آن را حمایت کنیم.

وی در پایان اضافه کرد: مقام معظم رهبری هم زمانی فرمودند که دولت علم‌کش در میدان است پس همه باید به او کمک کنند تا  این بار سخت به سر منزل مقصود برسد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet