شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/04/14 10:31:00
سرویس فرهنگی
ملک‌محمدی: در رعایت و اشاعه ارزش‌های دینی و فرهنگی

صداوسیما رهنمودهای رهبر انقلاب را سرلوحه خود قرار دهد

**عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان صداوسیما باید نسبت به رهنمودهای رهبر انقلاب درخصوص رعایت حجاب و انعکاس واقعیت های جامعه حرکت کنند.

"حسن ملک محمدی" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص نقش صدا و سیما در جهت دهی جامعه به سوی ارزش های فرهنگی و دینی اظهار داشت: مقام معظم رهبری در دیدار خود با مسئولان صداوسیما و  هنرمندان برنامه های رادیو و تلویزیونی مهمترین نیازهای جامعه را با شیواترین لحن بیان فرمودند.

وی تصریح کرد: اسلام دین هنر، علم و آگاهی است و دستورات حیات بخش بسیاری درخصوص مسایل حجاب دارد که رعایت آن می تواند موجب آرامش و زندگی شود.

نماینده مردم دامغان در مجلس گفت: رعایت مسایل حجاب در صداوسیما همپای دستورات اسلام که به صورت هنرمندانه برای حفظ عفاف، عزت و شرف انسانی جامعه تبیین شده می تواند بسیاری از ناهنجاری ها در جامعه را کاهش دهد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: انتظار رهبر انقلاب از رسانه ملی آن است که تولیدات صداوسیما به نحوی شایسته متناسب با دستورات اسلامی باشد.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: شایسته است از حرکات یا کارهایی که امر حجاب را خدشه دار می کند اجتناب شود.

وی تصریح کرد: انتظار ما نمایندگان مردم در خانه ملت این است که رسانه ملی توجه قطعی به مسایل حجاب و رهنمودهای رهبر انقلاب در تمام ادوار داشته باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet